Gwiazdy CEDE 2018

MGuide (MEDIF)

MGuide (MEDIF)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa: MGuide

Producent: MIS
Kraj: Izrael

Kategoria: IT i edukacja stomatologiczna

Opis produktu:
MGuide to innowacyjny, system do planowania leczenia w technologii 3D dedykowany systemowi implantologicznemu MIS. Posiada oprogramowanie MSoft oraz zestaw chirurgiczny MGuide, oba zaprojektowane z myślą o optymalizacji procedury wszczepienia implantu. Dodatkowo system MGuide to także drukarki 3D wytwarzające niezwykle dokładne szablony chirurgiczne, znacząco ułatwiające pracę lekarza. Jest to przełomowa technologia pozwalająca na precyzyjne umiejscowienie implantu w kości szczęki lub żuchwy, z użyciem szablonów chirurgicznych – również w opcji bezpłatowej. Otwarta, ażurowa konstrukcja szablonu chirurgicznego MGuide umożliwia uzyskanie szerokiego pola widzenia podczas zabiegu, co pozwala lekarzowi na precyzyjne leczenie. Dzięki nawigacji MGuide pozycja implantu oraz odbudowa protetyczna są perfekcyjnie zaplanowane. Główne zalety stosowania MGuide podczas zabiegu chirurgicznego to: zwiększone bezpieczeństwo, mniejsze ryzyko powikłań, szybsze gojenie, zmniejszenie czasu trwania zabiegu.

Uzasadnienie:
MGuide jest nowoczesnym i kompleksowym narzędziem do uproszczenia procedury implantologicznej, od planowania, poprzez przygotowanie, zabieg, po wykonanie pracy protetycznej. Technologia wspierana jest 24-godzinną globalną obsługą klienta, aby zagwarantować maksymalnie płynny i dokładny przebieg prac na każdym etapie.

Wystawca/zgłaszający:
MEDIF Sp. z o.o.
Piaskowa 4 lok. U3
01-067 Warszawa, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top