Gwiazdy CEDE 2018

Hydrorise Implant (Zhermapol)

Hydrorise Implant (Zhermapol)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa: Hydrorise Implant

Producent: Zhermack S.p.A
Kraj: Włochy

Kategoria: Materiały stomatologiczne

Opis produktu:
Hydrorise Implant to addycyjny silikon o wysokiej twardości oferuje precyzję odtworzenia detali i wyjątkową skuteczność w przypadkach klinicznych, gdzie konieczne jest założenie wielu implantów. Cechuje go wysoka stabilność wymiarów a także zoptymalizowany czas pracy. Jest prosty w użyciu i skanowaniu bez użycia proszków matujących, a dodatkową korzyścią jest widoczność na zdjęciach RTG. Miętowy smak i łatwe usuwanie z ust pacjenta zmniejsza jego dyskomfort przy pobieraniu wycisku. Dostępny w wygodnych 50 ml (Light Body) oraz 380 ml (Heavy i Medium Body) nabojach do automatycznego mieszania, może być stosowany w technice jednowarstwowej (Medium Body) oraz w technice wykorzystującej dwie lepkości (Heavy i Light Body). Naboje MAXI 5:1 są kompatybilne z większością automatycznych mieszalników do mas silikonowych dostępnych na rynku.
Opakowania handlowe: Hydrorise Implant Heavy Body i Medium Body 380 ml, Light Body 50 ml

Uzasadnienie:
Produkt wyróżnia się dużą twardością, jest bezpieczny dla profesjonalisty i pacjenta. Nie jest cytotoksyczny, nie uczula. Dzięki przepuszczalności promieni RTG stwierdzamy pozostałości materiału w jamie ustnej. Wycisk łatwo daje się usunąć z jamy ustnej i z modelu. Bezpieczny w dezynfekcji, zachowuje stabilność wymiarów. Przyjemny zapach mięty daje komfort pacjentowi podczas pobierania wycisku.

Wystawca/zgłaszający:
Zhermapol Sp. z o.o.
Augustówka 14
02-981 Warszawa, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top