Wystawa

Bezpłatne szkolenia firmowe – kto je zorganizuje podczas CEDE 2018?

Bezpłatne szkolenia firmowe - kto je zorganizuje podczas CEDE 2018?

Marrodent, Medif, Acteon, DentalHolding, Chema Elektromet i Oboda Group – to pierwsi wystawcy CEDE 2018 (20-22 września), którzy potwierdzili organizację wykładów w ramach firmowych forów edukacyjnych: Stomatologia 3.0, Dental Club i Business Dental Forum. Wstęp na 30-minutowe prezentacje będzie wolny dla uczestników wystawy.

Bezpłatne szkolenia przeprowadzane przez firmy to jedna z nowości CEDE 2018. Do tej pory szkolenia wystaców – zazwyczaj – były płatne i odbywały się w salach na antresoli nad pawilonem 7, a za ich promocję byli odpowiedzialni wyłącznie organizatorzy. Teraz będą dostępne dla każdego kto przyjedzie na CEDE, bez dodatkowej rejestracji i zapisów, a ich harmonogram znajdzie się w oficjalnym programie wystawy. Wykłady będą zaplanowane w taki sposób, aby uczestnicy mogli z nich skorzystać niezależnie czy przyjadą do Poznania w czwartek, piątek czy sobotę.

Prezentacje będą odbywać się w specjalnie zaprojektowanych forach, czyli częściowo zabudowanych powierzchniach, zlokalizowanych w pawilonach 7, 8 i 8A, tuż obok stoisk wystawców. W podobnej formule edukacja prowadzona jest na największych branżowych wystawach na całym świecie. Nad poziomem wykładów będą czuwać członkowie Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej pod przewodnictwem prof. Marzeny Dominiak.

– Fora edukacyjne to przede wszystkim ukłon dla tych, którzy nie korzystają z oferty Kongresu Unii Stomatologii Polskiej towarzyszącego CEDE, przyjeżdżają do Poznania głównie, aby zobaczyć co nowego na rynku. Tym razem w pakiecie otrzymają również wartościową, praktyczną wiedzę, w zakresie: technologii cyfrowych, materiałów i narzędzi oraz biznesu. Lokalizacja prelekcji ścisłe nawiązuje do idei integracji nauki z biznesem, która towarzyszy nowej filozofii CEDE – tłumaczy Marek Wiktorowski z firmy Exactus, organizatora Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych.

Wykłady w „Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0”  (pawilon 8A) przybliżą urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Prezentacje w ramach „Dental Club”  będą poświęcone m.in. stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyce, diagnostyce czy stomatologii estetycznej. „Business Dental Forum” (pawilon 8) to miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media.

Bezpłatne szkolenia firmowe - kto je zorganizuje podczas CEDE 2018?

Jakie korzyści dla uczestników?

Uczestnictwo w wykładach nie wiąże się z opłatami. Nie trzeba także rejestrować i zapisywać się na wybrane prelekcje, obowiązuje na nich zasada pierwszeństwa. Uczestnicy zdobywają wiedzę zgodną z kanonami nowoczesnej stomatologii, nad poziomem prezentacji czuwa Rada Naukowa Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Jakie korzyści dla wystawców?

Harmonogram prezentacji będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej www.cede.pl (organizatorzy będą mogli dodawać informacje poprzez Panel Wystawcy) i portalu www.cednews.pl. Program wykładów firmowych znajdzie się także w materiałach drukowanych oraz w aplikacji mobilnej. Również na poziomie pawilonów MTP nie zabraknie identyfikacji wizualnej ułatwiającej wybór wykładu oraz dotarcie do konkretnego forum.

 Na pytania firm zainteresowanych udziałem w projekcie odpowiedzi udzielają organizatorzy CEDE. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top