Wystawa

Wiedent na IDS bez chwili wytchnienia

Lidia Wieteska IDS Kolonia 2017

– IDS to pięć dni ciężkiej pracy. Właściwie dopiero ostatniego dnia mogę zobaczyć, co ciekawego dzieje się na innych stoiskach – mówi w rozmowie z cedenews.pl Lidia Wieteska, szefowa firmy Wiedent, polskiego producenta linii zębów akrylowych i materiałów protetycznych.

Wiedent w Kolonii prezentuje swoje produkty po raz 7. Cel udziału w największej wystawie na świecie jest zawsze ten sam – poszukiwanie nowych partnerów dystrybucji.

– Produkty Wiedent dostępne są w ok. 40 krajach, nie tylko w Europie, ale także w USA, Azji czy Afryce. Szczególnie zależy nam na większej obecności na rynku amerykańskim. Fakt, że jesteśmy producentem z Polski pomaga w biznesie. Klienci doskonale zdają sobie sprawę, że reprezentujemy rynek europejski i nie ma obaw o jakość produktów – mówi Lidia Wieteska.

Wiedent, który od lat jest wystawcą CEDE, to największy producent zębów akrylowych w Polsce. W ofercie ma trzy linie zębów akrylowych: produkowane od początku istnienia firmy zęby trójwarstwowe WIEDENT ESTETIC, od 2007 roku dwuwarstwowe CLASSIC i trójwarstwowe ALMAMISS. Firma powstała w 1993 r.

W Kolonii stoisko producenta z Łodzi zlokalizowane jest w pawilonie 11.2(Q0350).

Informacje dla wystawców CEDE 2017 znajdują się na www.cede.pl

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top