Wystawa

Wiedent na IDS bez chwili wytchnienia

Lidia Wieteska IDS Kolonia 2017

– IDS to pięć dni ciężkiej pracy. Właściwie dopiero ostatniego dnia mogę zobaczyć, co ciekawego dzieje się na innych stoiskach – mówi w rozmowie z cedenews.pl Lidia Wieteska, szefowa firmy Wiedent, polskiego producenta linii zębów akrylowych i materiałów protetycznych.

Wiedent w Kolonii prezentuje swoje produkty po raz 7. Cel udziału w największej wystawie na świecie jest zawsze ten sam – poszukiwanie nowych partnerów dystrybucji.

– Produkty Wiedent dostępne są w ok. 40 krajach, nie tylko w Europie, ale także w USA, Azji czy Afryce. Szczególnie zależy nam na większej obecności na rynku amerykańskim. Fakt, że jesteśmy producentem z Polski pomaga w biznesie. Klienci doskonale zdają sobie sprawę, że reprezentujemy rynek europejski i nie ma obaw o jakość produktów – mówi Lidia Wieteska.

Wiedent, który od lat jest wystawcą CEDE, to największy producent zębów akrylowych w Polsce. W ofercie ma trzy linie zębów akrylowych: produkowane od początku istnienia firmy zęby trójwarstwowe WIEDENT ESTETIC, od 2007 roku dwuwarstwowe CLASSIC i trójwarstwowe ALMAMISS. Firma powstała w 1993 r.

W Kolonii stoisko producenta z Łodzi zlokalizowane jest w pawilonie 11.2(Q0350).

Informacje dla wystawców CEDE 2017 znajdują się na www.cede.pl

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top