Edukacja

Więcej niż wystawa

Więcej niż wystawa

CEDE przestaje być oknem wystawowym branży. Na oczach wszystkich zmienia się w wydarzenie obok którego trudno przejść obojętnie. Na uczestników tegorocznej edycji czeka kolejna dawka nowości.

Biznes, który rozumie potrzeby

Rodzinna firma z polskim kapitałem czy światowy gigant w mariażu z ulubionym dystrybutorem? Dożyliśmy czasów, gdy stojąc przed wyborem produktu do gabinetu lub pracowni, to pytanie staje się faktem. Z radością informujemy, że podczas CEDE udzielamy na to pytanie wyłącznie dobrych odpowiedzi. W Poznaniu znów będą wszyscy, którzy rozumieją potrzeby tej branży

Wiedza, która daje przewagę

Ile szkoleń rocznie trzeba zaliczyć, aby mieć poczucie, że wiedza nie wyprzedza nas o dwie długości? Ile pieniędzy potrzeba na nie wydać? Z ilu pacjentów zrezygnować? Korzyści z uczestnictwa w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej oraz wystawie łatwo obliczyć. Nowoczesna stomatologia w jednym miejscu i w jednym czasie? Kalkulator w dłoń. Od tego roku super szkolenia firmowe gratis!

Bezpłatne szkolenia firmowe - kto je zorganizuje podczas CEDE 2018?

Gwiazdy, które naprawdę błyszczą

„Czy gwiazdy świecą tylko po to, aby każdy mógł znaleźć swoją?” pytał Antoine de Saint-Exupéry. Francuski poeta żył w czasach, gdy odpowiedzi nie można było znaleźć ot tak, w  internecie. My żyjemy w czasach gdy nie jest trudno odnaleźć swoją gwiazdę, a nawet zabrać ją do domu. Oczywiście, tę wyłonioną w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE”.

Nagrodę GWIAZDY CEDE Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych 2017 w kategorii materiały stomatologiczne otrzymał produkt Endostar E3 ROTARY SYSTEM firmy Poldent sp. z o.o.

Spotkania, które budzą uśmiech

Przy kawie w pasażu lub winie na poznańskiej starówce. W przelotnym uścisku pomiędzy wykładami lub w tańcu podczas wieczornych pląsów. Wspomnienia – te wyjątkowe – najlepiej pielęgnować w gronie przyjaciół. W tym roku oprócz koncertu – Wielka Akcja Integracja. Każdy, niezależnie od poczucia rytmu, będzie mógł złapać drugi oddech podczas wydarzenia o nazwie „brejkDENS”.

Idea, która schlebia ambicji

CEDE przed laty a dzisiejsze? To jakby porównać nieme kino z multipleksem 5D. Niegdyś „tylko” wystawa z niedużym programem edukacyjnym, dziś wydarzenie, które łączy i kreuje liderów stomatologii: producentów, dystrybutorów, lekarzy, asystentki, higienistki, techników i studentów. To idea, która o nowoczesnej stomatologii mówi w czasie teraźniejszym.

Więcej niż wystawa

Atrakcje, które kreują trendy

Agenda wydarzeń składających się na CEDE pozwala raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego
sformułowanie „jechać na targi”. W tym roku do bogatej listy atrakcji CEDE dochodzą m.in.: festiwal filmów stomatologicznych, warsztaty poświęcone leczeniu osób z niepełnosprawnością czy laboratorium fotograficzne.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top