Wystawa

Sztuka „wystawiania” wiedzy

Sztuka "wystawiania" wiedzy

Fora edukacyjne, które od CEDE 2018 zastępują tradycyjną formułę szkoleń firmowych, mają być dowodem, że integracja marketingu z rzetelną i fachową wiedzą jest możliwa. Nad poziomem przekazywanych przez wystawców wiadomości będzie czuwać Rada Naukowa 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.  

Od tegorocznej edycji wystawcy CEDE (20-22 września) będą mieli zupełnie nowe możliwości przekazywania wiedzy o swoich produktach, a zatem uczestnicy – nowe możliwości jej zdobywania. Znikają płatne szkolenia firmowe, które do tej pory nie znajdowały miejsca w oficjalnej agendzie CEDE i często nie odbywały się z powodu braku chętnych. Zastępują je prezentacje w forach edukacyjnych, zlokalizowanych w pawilonach, tuż obok stoisk wystawców, otwarte dla wszystkich zwiedzających, niewymagające rejestracji. Podział tematyczny oraz staranny dobór prezentacji (czytaj dalej) z pewnością przypadną do gustu nie tylko tym, którzy do Poznania przyjadą wyłącznie na wystawę.

Czytaj także: 

Wystawa, która nie stoi w miejscu

5 powodów, że CEDE to więcej niż wystawa

CEDE 2018 – odpowiadamy na najczęstsze pytania

Wśród firm, które przygotują prezentacje w forach edukacyjnych CEDE 2018 (wizualizacje poniżej) są m.in.: DentalHolding, Marrodent, Acteon, Medif, Optident, Align Technology, Dental Scan, Oboda Group. 

Fora edukacyjne CEDE 2018

Co bardzo ważne i korzystne dla wystawców oraz uczestników, program wykładów będzie umieszczony: przed CEDE m.in.: na www.cede.pl w zakładce Wystawa; w broszurze Zaplanuj swój pobyt na CEDE 2018 (druk koniec sierpnia 2018), w aplikacji mobilnej CEDE; –  na miejscu: na tablicach przy poszczególnych strefach oraz w formie oddzielnej broszury rozdawanej przy wejściach na wystawę. O prezentacjach szczegółowo informować będą także Patroni Medialni, o których poinformujemy wkrótce.

Fora edukacyjne podczas CEDE 2018

Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 – Pawilon 8A

Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki.

Partnerem Forum jest firma DentalHolding.

Dental Club – Pawilon 7

To nazwa programu edukacyjnego, który pragniemy realizować w pawilonie 7 – „stomatologia analogowa”. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.

Business Dental Forum – Pawilon 8

To miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Club otworzy oczy uczestników wykładów na nowe formy promocji usług, rozprawi się z największymi problemami natury prawnej, nauczy jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.

Edukacja na stoiskach – informacja na stronie www

Kolejną nowością CEDE  dla wystawców jest możliwość bezpłatnego umieszczenia na stronie www.cede.pl oraz www.cedenews.pl informacji o wykładach, szkoleniach lub konkursach organizowanych na swoim stoisku w czasie trwania wystawy. Zwiedzający, Korzystając z tzw. suwaka, będzie mógł w intuicyjny sposób sprawdzić, co w określonych dniach/godzinach będzie się działo na poszczególnych stoiskach.

2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej 

Przypominamy, że równolegle do bezpłatnych prezentacji w ramach forów edukacyjnych będzie można skorzystać z oferty edukacyjnej 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O wydarzeniu i programie czytajcie na www.cedenews.pl oraz www.cede.pl. Rejestracja jest już otwarta.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top