Wystawa

Sztuka „wystawiania” wiedzy

Sztuka "wystawiania" wiedzy

Fora edukacyjne, które od CEDE 2018 zastępują tradycyjną formułę szkoleń firmowych, mają być dowodem, że integracja marketingu z rzetelną i fachową wiedzą jest możliwa. Nad poziomem przekazywanych przez wystawców wiadomości będzie czuwać Rada Naukowa 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.  

Od tegorocznej edycji wystawcy CEDE (20-22 września) będą mieli zupełnie nowe możliwości przekazywania wiedzy o swoich produktach, a zatem uczestnicy – nowe możliwości jej zdobywania. Znikają płatne szkolenia firmowe, które do tej pory nie znajdowały miejsca w oficjalnej agendzie CEDE i często nie odbywały się z powodu braku chętnych. Zastępują je prezentacje w forach edukacyjnych, zlokalizowanych w pawilonach, tuż obok stoisk wystawców, otwarte dla wszystkich zwiedzających, niewymagające rejestracji. Podział tematyczny oraz staranny dobór prezentacji (czytaj dalej) z pewnością przypadną do gustu nie tylko tym, którzy do Poznania przyjadą wyłącznie na wystawę.

Czytaj także: 

Wystawa, która nie stoi w miejscu

5 powodów, że CEDE to więcej niż wystawa

CEDE 2018 – odpowiadamy na najczęstsze pytania

Wśród firm, które przygotują prezentacje w forach edukacyjnych CEDE 2018 (wizualizacje poniżej) są m.in.: DentalHolding, Marrodent, Acteon, Medif, Optident, Align Technology, Dental Scan, Oboda Group. 

Fora edukacyjne CEDE 2018

Co bardzo ważne i korzystne dla wystawców oraz uczestników, program wykładów będzie umieszczony: przed CEDE m.in.: na www.cede.pl w zakładce Wystawa; w broszurze Zaplanuj swój pobyt na CEDE 2018 (druk koniec sierpnia 2018), w aplikacji mobilnej CEDE; –  na miejscu: na tablicach przy poszczególnych strefach oraz w formie oddzielnej broszury rozdawanej przy wejściach na wystawę. O prezentacjach szczegółowo informować będą także Patroni Medialni, o których poinformujemy wkrótce.

Fora edukacyjne podczas CEDE 2018

Cyfrowe Forum – Stomatologia 3.0 – Pawilon 8A

Projekt ma za zadanie przybliżyć uczestnikom branży dentystycznej najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w klinikach stomatologicznych, przede wszystkim urządzenia cyfrowe, 3D, CAD/CAM, lasery czy biomateriały. Stomatologia 3.0 przeniesie uczestników wykładów w przyszłość stomatologii, udowadniając jednocześnie, że ta przyszłość jest już na wyciągnięcie ręki.

Partnerem Forum jest firma DentalHolding.

Dental Club – Pawilon 7

To nazwa programu edukacyjnego, który pragniemy realizować w pawilonie 7 – „stomatologia analogowa”. Jest w nim miejsce na wykłady poświęcone wszelkim aspektom stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, implantologii, protetyki, diagnostyki czy stomatologii estetycznej. To miejsce, w którym wykładowcy związani z wystawcami będą mogli przekazać praktyczną wiedzę w zakresie konkretnych materiałów, narzędzi, instrumentów, programów czy procedur.

Business Dental Forum – Pawilon 8

To miejsce, w którym wykładowcy przekażą cenną i praktyczną wiedzę z zakresu: zarządzania, prawa medycznego, marketingu, komunikacji z pacjentem, public relations czy social media. Business Dental Club otworzy oczy uczestników wykładów na nowe formy promocji usług, rozprawi się z największymi problemami natury prawnej, nauczy jak budować przewagę konkurencyjną gabinetu.

Edukacja na stoiskach – informacja na stronie www

Kolejną nowością CEDE  dla wystawców jest możliwość bezpłatnego umieszczenia na stronie www.cede.pl oraz www.cedenews.pl informacji o wykładach, szkoleniach lub konkursach organizowanych na swoim stoisku w czasie trwania wystawy. Zwiedzający, Korzystając z tzw. suwaka, będzie mógł w intuicyjny sposób sprawdzić, co w określonych dniach/godzinach będzie się działo na poszczególnych stoiskach.

2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej 

Przypominamy, że równolegle do bezpłatnych prezentacji w ramach forów edukacyjnych będzie można skorzystać z oferty edukacyjnej 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O wydarzeniu i programie czytajcie na www.cedenews.pl oraz www.cede.pl. Rejestracja jest już otwarta.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top