Wystawa

Stoisko „na wejściu”: ELAMED MEDIA GROUP

Stoisko Elamed podczas FDI 2016. Stoisko Elamed podczas FDI 2016

Dla tysięcy uczestników tegorocznego CEDE to może być pierwszy punkt wystawy. Stoisko Elamed Media Group, wydawcy m.in. Twojego Przeglądu Stomatologicznego czy Nowoczesnego Technika Dentystycznego, zlokalizowane jest tuż za bramkami wejściowymi MTP od strony ul. Śniadeckich. Gospodarze zapraszają do odwiedzin zapewniając, że przygotowali specjalne oferty, które będą dostępne tylko podczas wystawy.

Rok 2017 jest dla Elamed Media Group szczególny z uwagi na liczne jubileusze. Miesięcznik dla lekarzy stomatologów „TPS” obchodzi 20-te, a dwumiesięcznik „Nowoczesny Technik Dentystyczny” 15-te urodziny. Z kolei wydawnictwo Elamed Media Group świętuje jubileusz 25-lecia.

– Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty na nasze produkty, które będą dostępne tylko podczas targów CEDE – zachęcają gospodarze stoiska.

TPS ma 20 lat

Czasopisma i książki

Wśród oferty wydawnictwa znajdują się m.in. czasopisma specjalistyczne, oprócz miesięcznika dla lekarzy stomatologów i dwumiesięcznika dla techników dentystycznych co kwartał ukazują się: „Asysta Dentystyczna”, „Endodoncja w praktyce” i „Ortodoncja w praktyce”. Wysoką jakość merytoryczną tytułów potwierdza punktacja nadana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wśród nowości wydawniczych znajduje się książka „English in clinical practice” – leksykon angielsko-polski polsko-angielski – dostępna w cenie specjalnej na stoisku – pasaż P1.

Plebiscyt Gwiazdy CEDE

Goście specjalni

Elamed Media Group dzieli stoisko z firmą Ostrowska Szkolenia, organizatorem II Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek i Asystentek Stomatologicznych, które odbywa się 15 września podczas targów CEDE.

– Jako patron wydarzenia gorąco zachęcamy do udziału w sesjach wykładowych i warsztatach. Na naszym stoisku będzie można spotkać wykładowców, a także organizatorkę konferencji – Katarzynę Ostrowską, autorkę wielu artykułów oraz książek dla personelu stomatologicznego, z którymi mogą się Państwo zapoznać podczas targów CEDE – zapraszają wystawcy.

 

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top