Gwiazdy CEDE

Smile Lite MDP – Mobilna Fotografia Stomatologiczna (HOL-DENTAL DEPOT)

Smile Lite MDP - Mobilna Fotografia

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

Smile Lite MDP – profesjonalna fotografia stomatologiczna dostępna dla wszystkich!

Urządzenie może być traktowane jako „mini studio fotograficzne”, pochłonęło 3 lata rozwoju i badań. Wyposażone jest w trzy grupy diod LED (diody emitujące światło). Każda grupa może świecić się indywidualnie, jak również istnieje możliwość ustawienia mocy oświetlenia dzięki ściemniaczowi (cztery różne stopnie mocy).

Tył Smile Lite MDP jest wyposażony w uniwersalny adapter regulowany dla każdego modelu telefonu o szerokości pomiędzy 55-85 mm. Smile Lite MDP jest urządzeniem typu „podłącz i używaj”. Jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej specjalnej aplikacji, procesu kalibracji lub specjalnego kształcenia. Pozwoli to poprawić rezultaty osiągane aparatem smartfonu… w łatwy sposób.

Wkrótce stanie się obowiązkowym narzędziem dla Ciebie:

  • Zdjęcia do doboru koloru,
  • Każdego dnia w komunikacji z laboratorium,
  • Krótkie klipy wideo,
  • Dokumentacja pacjentów,
  • Zdjęcia artystyczne.

Uzasadnienie

Smile Lite MDP to całkowita rewolucja w fotografii stomatologicznej ze względu na wyjątkową prostotę użytkowania, osiąganie profesjonalnych wyników, a także ze względu na jego ekonomiczny aspekt. Porównując tradycyjne zdjęcia wykonane lustrzanką jednoobiektywową SLR, Smile Lite MDP można potraktować jako mini-studio fotograficzne, które jest w stanie zaspokoić najważniejsze potrzeby użytkownika.

Producent: Smile Line SA

Kraj: Szwajcaria

Waga i wymiary produktu: 210 g, 209 x 63 x 85,50 mm

Wystawca:
HOL-DENTAL DEPOT
ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top