Promocje jak na dłoni
Wystawa

Promocje jak na dłoni

Każdego roku CEDE stara się pozytywnie zaskakiwać uczestników kolejnymi nowościami, sprawiającymi, że zwiedzanie wystawy jest jeszcze bardziej interesujące. W tym roku dla gości rozbudowana została wyszukiwarka aktywności na stoiskach wystawców.

Wyszukiwarka aktywności na stoiskach, to narzędzie pozwalające odnaleźć projekty realizowane przez wystawców na ich przestrzeni wystawienniczej. Wyszukiwarka aktywności, która premierę miała w 2018 roku, jest rozwiązaniem absolutnie bezpłatnym, również dla wystawców. Dzięki narzędziu uczestnik może przyjechać na wystawę „przygotowany” i nie ominie go ciekawy konkurs, pokaz, warsztat czy szkolenie. Skąd taka inicjatywa? Wiele projektów wystawców jest bezpłatnych, ale poruszając się pomiędzy stoiskami, na których zawsze coś się dzieje, uczestnikowi łatwo przegapić ciekawą inicjatywę. Wyszukiwarka pozwala nawet ograniczyć wyszukiwanie do konkretnego dnia, a nawet przedziału czasowego.

Nowość – promocje jak na dłoni

W tym roku narzędzie będzie umożliwiało także wyszukiwanie promocji cenowych dostępnych na stoiskach. Rabaty, zniżki, superoferty – ta wiedza będzie dostępna dla każdego już przed rozpoczęciem wystawy. Ostateczna zawartość listy ofert zależy od wystawców, zapewne najwięcej ofert pojawi się tuż przed rozpoczęciem CEDE 2019, jednakże pierwsze propozycje są już dostępne.

NASZA RADA: Na kilka dni przed rozpoczęciem wystawy, wejdź na www.cede.pl, wybierz zakładkę Wystawa, a następnie Aktywności na stoiskach. Skorzystaj z narzędzia pozwalającego na filtrowanie aktywności zgłaszanych przez wystawców. Wybierz z dostępnych zakładek „PROMOCJA”, chwilę później wyświetli się lista aktualnych ofert.

CEDE – wystawa, która się zmienia

Warto podkreślić, że możliwość wyszukiwania promocji cenowych to nie jedyna, nowa propozycja organizatorów CEDE. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się debata Higienistka – najlepsza inwestycja dla dentysty” (wstęp wolny) oraz gra terenowa Dentoexpress.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach wystawa została wzbogacona o bezpłatne Fora Edukacyjne, w których prezentowane są wykłady z różnych dziedzin stomatologii. Zwiedzający korzystają z bogatej oferty edukacyjnej na zasadzie „przysiądź się  posłuchaj”, nieponosząc żadnych opłat. Organizatorzy wystawy umożliwili uczestnikom także wskazywanie swoich faworytów w ramach internetowego plebiscytu „Gwiazdy CEDE” (pierwszego dnia wystawy można głosować „fizycznie”) oraz zapoznanie się z przebiegiem badania skrinningowego w kierunku nowotworów jamy ustnej (Powiedz rakowi „NIE”!).

Co na CEDE się nie zmienia? Wstęp na wystawę jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Czytaj także:

CEDE dla młodych

ALFAbet Marka Zakrzewskiego

ZAREJESTRUJ SIĘ Promocje jak na dłoni
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top