Gwiazdy CEDE

EVE TWIST – system do polerowania (SmartDent)

Polerki EVE TWIST (SmartDent)

KATEGORIA: SPRZĘT STOMATOLOGICZNY

Opis produktu

EVE TWIST to linia instrumentów do polerowania opracowana przez niemieckiego producenta firmę EVE Ernst Vetter. Wyróżnia je innowacyjny kształt i dwa rzędy elastycznych lamel, które perfekcyjnie dopasowują się do opracowywanej powierzchni. Intuicyjne w zastosowaniu, stały się idealnym narzędziem polerującym. Dzięki zawartości spoiwa diamentowego zapewniają efekt doskonałego połysku i nieporównywalną trwałość. Polerki TWIST dostępne są w wersji do kompozytu (EVE Diacomp® Plus), porcelany (EVE Diapol®), Dwukrzemianu Litu (EVE Diapro), cyrkonu i tlenku glinu (EVE Diacera), a od niedawna także jako jednorazowe polerki do profilaktyki (EVE Prophy TWIST).

Uzasadnienie

Idea TWIST – polerowanie jest takie proste!

Stworzenie polerek EVE TWIST zmieniło oblicze polerowania. Dzięki swoim zaletom stały się nieodzowne w codziennej pracy wielu stomatologów i techników dentystycznych na całym świecie. Podczas zeszłorocznego kongresu FDI w Poznaniu zakupiono ponad 4 000 polerek TWIST!

Producent: EVE Ernst Vetter

Kraj: Niemcy

Waga i wymiary produktu: 10-26 x 22-42 mm, ok. 10 g

Wystawca:
SmartDent Piotr Zieliński
Ogrodowa 85
44-186 Gierałtowice, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top