Edukacja

Prof. Marzena Dominiak zaprasza na Kongres Unii Stomatologii Polskiej

Marzena Dominiak, Kongres Unii Stomatologii Polskiej, CEDE 2017

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej, który będzie towarzyszył 26. edycji Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2017 (14-16 września, Poznań).

Podczas trzydniowego Kongresu – w formule wykładów i warsztatów – zaprezentujemy aktualne, zgodne ze światowymi trendami, spojrzenie na leczenie stomatologiczne, nowoczesne techniki dentystyczne, obsługę pacjenta czy zarządzanie praktyką.

W prace nad przygotowaniem programu naukowego (zobacz) Kongresu zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych dziedzin stomatologii oraz nauk pokrewnych. Program to namacalny dowód na to, że #integracjanaukowa reprezentantów różnych towarzystw i organizacji jest możliwa. To przekonanie będziemy umacniać podczas kolejnych edycji Kongresu.

W Poznaniu, z uczestnikami Kongresu Unii Stomatologii Polskiej wiedzą i doświadczeniem dzielić będą się uznani specjaliści z kraju i zagranicy. Program każdej z tematycznych sesji to efekt długich dyskusji, ale przede wszystkim odpowiedź na zapotrzebowanie edukacyjne lekarzy dentystów, techników dentystycznych, asystentek czy higienistek. Ponadto, program pozwoli rozwinąć własne kompetencje w zakresie sztuki prowadzenia gabinetu.

Do współpracy naukowej zaprosiliśmy także autorów najciekawszych prac habilitacyjnych, doktorskich oraz studenckich (lista wciąż jest otwarta). W ramach sesji „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce” chcemy stworzyć pierwszy w Polsce #inkubatornaukowy. Wstęp na tę sesję jest bezpłatny.

W trakcie Kongresu Unii Stomatologii Polskiej przedstawimy także liczne dowody na nierozerwalny związek nauki z praktyką oraz nauki z biznesem. Nie mamy wątpliwości, że Kongres będzie znakomitym uzupełnieniem wystawy produktów stomatologicznych.

Pełny program Kongresu Unii Stomatologii Polskiej dostępny jest na www.cede.pl. Dodatkowo, na portalu www.cedenews.pl mogą Państwo poznać sylwetki wykładowców oraz przeczytać abstrakty wykładów.

Z poważaniem

Prof_Dominiak_podpis

Prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak
Przewodnicząca Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top