Wystawa

Marek Wiktorowski: tworzymy projekt atrakcyjny dla całej branży

Marek Wiktorowski: tworzymy projekt atrakcyjny dla całej branży

– Chcemy tworzyć atrakcyjny dla całej branży projekt, który wpisując się w misję integracji biznesowo-naukowej, daje dużo więcej możliwości niż targi w klasycznym ujęciu – podkreśla Marek Wiktorowski, współwłaściciel firmy Exactus, która od 1991 roku jest organizatorem wydarzenia.

CEDE konsekwentnie realizuje pakiet zmian określony jeszcze przed Kongresem FDI, który w 2016 r. odbył się zamiast wystawy. Chcemy tworzyć atrakcyjny dla całej branży projekt, który wpisując się w misję integracji biznesowo-naukowej, daje dużo więcej możliwości niż targi w klasycznym ujęciu. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami wystawienniczymi na świecie. Zaglądamy na duże eventy, adaptujemy w Polsce ciekawe rozwiązania, rozmawiamy z wystawcami. Przede wszystkim zachęcamy ich do myślenia o wystawie nie tylko jako miejscu wyłącznie generującym transakcje, ale przede wszystkim kształtującym właściwe zachowania biznesowe. Wiedza pozwala leczyć skutecznie i bezpiecznie – to tak samo ważne jak sprzęt.

Zachęcam wszystkich wystawców do analizy statystycznej CEDE 2018, służymy danymi. Płyną z nich ciekawe wnioski. Okazuje się uczestnicy to niekoniecznie lekarze z dużych aglomeracji, czyli miejsc, gdzie i tak docierają handlowcy, ale również z małych miejscowości, gdzie trudniej o edukację i regularne zakupy. Równocześnie nie należy zapominać, że CEDE ma światowy wymiar. W 2018 r. wzięli w nim udział przedstawiciele 47 państw.

Mocno zachęcam do współpracy przy organizacji forów edukacyjnych, które wzorem największych imprez targowych, rozpoczęliśmy realizować w Poznaniu. Okazuje się, że formuła „przysiądź się – posłuchaj” jest potrzebna, o czym świadczy ponad 1000-osobowa frekwencja we wszystkich forach. Już dziś warto pomyśleć o strategii, która pozwoli zdobyć statuetkę „Gwiazda CEDE 2019”. Ci najlepsi zawczasu wpisują konkurs do planowanych działań marketingu online.

Czytaj także: Rusza sprzedaż powierzchni CEDE 2019

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top