Gwiazdy CEDE

iTOP – Indywidualny Trening Higieny Jamy Ustnej (CURADEN POLSKA)

Szkolenie iTOP

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Szkolenie iTOP to nowatorski program nauczania prawidłowej higieny jamy ustnej, który realizowany jest już w 56 krajach na całym świecie! Skierowany jest do wszystkich członków dentystycznej załogi.

Czy zastanawiali się Państwo, czemu obecna ochrona zdrowia jamy ustnej nie daje pożądanych rezultatów? Dzisiaj, pomimo znacznego rozwoju narzędzi, osobiste utrzymanie higieny jamy ustnej nie odzwierciedla tego rozwoju. Sukces nie jest zatem gwarantowany tylko za pomocą odpowiednich narzędzi, ale poprzez ich prawidłowe wykorzystanie, motywację i wsparcie ze strony specjalistów dentystycznych.

Szkolenie iTOP obejmuje zagadnienia: zasady indywidualnej profilaktyki jamy ustnej, odpowiednie narzędzia do higieny jamy ustnej oraz techniki ich stosowania.

Szkolenie iTOP zawiera część warsztatową – T2T® – touch-to-teach – część praktyczna prowadzona przez certyfikowanych instruktorów higieny w małych grupach.

Uzasadnienie

Program szkoleniowy iTOP to innowacyjny program edukacyjny skierowany do lekarzy i higienistek stomatologicznych, a także do wszystkich, którzy zainteresowani są nauką prawidłowej higieny jamy ustnej. To jedyny taki program na rynku polskim, a także zagranicznym.

Producent: Curaden AG i Curaden Polska

Kraj: Polska

Wystawca:
CURADEN POLSKA SP. Z O.O.
Kamieńskiego 205 pok. 20
51-124 Wrocław, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top