Edukacja

Wystawco! Rozpocznij CEDE 2017 już dziś – zgłoś produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”!

Gwiazdy CEDE zgłoś produkt

Jak rozpocząć promocję topowego produktu firmy już kilka miesięcy przed rozpoczęciem CEDE 2017 (14-16 września)? Wystarczy zgłosić go bezpłatnie do internetowego plebiscytu „Gwiazdy CEDE”. My postaramy się, aby od czerwca do zakończenia pierwszego dnia wystawy, o konkursie było głośno.

Sprzęt, materiały, profilaktyka, IT i edukacja – to cztery kategorie, w których jeszcze tylko do końca maja można zgłaszać produkty, które wezmą udział w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE”. Głosowanie wyłoni najlepsze, najciekawsze i najpraktyczniejsze – w opinii środowiska stomatologicznego – produkty dostępne na polskim rynku.

Wiadomo już, że do rywalizacji w konkursie, który zastępuje zasłużone „Grand Prix CEDE”, staną takie produkty jak: PULPOGEL – żel z siarczanem żelaza do amputacji przeżyciowej miazgi w zębach mlecznych i tamowania krwawienia (zgłaszający – CHEMA – ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy), szczoteczka Jordan Expert Clean (zgłaszający – Orkla Care S.A.), materiał do odbudowy ubytków ACTIVA BioACTIVE (zgłaszający EQUADENT Sp. z o.o.) czy płyn do płukania jamy ustnej EludrilCLASSIC (zgłaszający – Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o. o.).

Wybrane korzyści z uczestnictwa w konkursie „Gwiazdy CEDE”

 • nowa, pionierska formuła, w której o przyznaniu laurów decydują praktycy;
 • brak opłat za zgłoszenie produktu;
 • jasne zasady głosowania;
 • nowe bezpłatne kanały promocji produktu: portal www.cedenews.pl, strona cede.pl, profile społecznościowe CEDE (Facebook, Twitter itp.), baza uczestników CEDE; media branżowe;
 • bezpłatny wywiad z przedstawicielem firmy na www.cedenews.pl;
 • wydłużony czas promocji produktu – ponad 3 miesiące zamiast 3 dni;
 • możliwość zaangażowania do konkursu własnych klientów; kontent na strony internetowe oraz profile FB;
 • pamiątkowe statuetki i dyplomy;
 • zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A – tzw. „Aleja Gwiazd”;
 • dobrze wypozycjonowane linki do produktów zostają w internecie na zawsze.

Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) Gwiazdy CEDE jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić (online, przez Panel Wystaw­cy od 1 marca do 30 maja) maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii. Głos bę­dzie można oddać wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl i zarejestrowa­niu się w panelu użytkowni­ka. Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko ka­tegorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącz­nie jednokrotne wskazanie faworyta.

„Gwiazdy CEDE” – jak to działa, czyli 5 kroków wystawcy

 1. Odwiedź Panel Wystawcy.
 2. Odszukaj zakładkę „Gwiazdy CEDE”.
 3. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
 4. Wypełnij formularz, dodaj opis produktu, zdjęcia, filmy.
 5. Czekaj na link do profilu produktu na cedenews.pl (do zaakceptowania).

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pa­sażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w po­szczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A.

„Gwiazdy CEDE” – szczegóły konkursu dostępne w regulaminie (pobierz).

ZAREJESTRUJ SIĘ
2 komentarze

 1. Pingback: Zobacz, kto (już) zgłosił się do konkursu Gwiazdy CEDE

 2. Pingback: Zobacz jak oszczędzić, a nawet zyskać na CEDE 2017

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top