Gwiazdy CEDE - vox populi
Wystawa

Gwiazdy CEDE – vox populi

Gwiazdy CEDE to jedyny w branży stomatologicznej konkurs, którego jurorami są internauci. Nie wystarczy zatem mieć w swoim portfolio dobry produkt – trzeba jeszcze odpowiednio go wypromować.

W dwóch pierwszych edycjach, o osiem statuetekw czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz edukacja/IT, rywalizowało ponad 100 produktów zgłoszonych przez kilkudziesięciu wystawców CEDE. Aż trzy z Gwiazd zajmują dumne miejsce w biurach firmy DentalHolding. Dwa razy, w tej samej kategorii (profilaktyka), zwyciężała firma ShopDent. Po jednym laurze na swoim koncie mają: Kol-Dental, Poldent oraz Be Active Dentist. Czy to zatem rywalizacja dla branżowych liderów? Nie. Ten konkurs widział już wiele, szczególnie podczas drugiej edycji, w samej końcówce doszło do znaczących przetasowań w czołówce. Dzięki głosowaniu w  specjalnych strefach podczas CEDE, rywalizacja toczy się właściwie do samego końca. Być może duże firmy mają pewien handicap, ale to nie jest regułą. Historia pokazuje, że różnice w liczbie głosów pomiędzy dużymi wystawcami, a tymi mniejszymi, były naprawdę niewielkie. Sukces z pewnością zależy od promocji.

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

Czytaj także:

Kto zostanie Gwiazdą CEDE 2019?

GWIAZDA CEDE: SEYSSO Gold Black GWIAZDY CEDE: DentalHolding z dubletem Gwiazda CEDE dla skanera Emerald (fot. Piotr Pasieczny) GWIAZDA CEDE: SEYSSO Gold Black GWIAZDY CEDE 2018 rozdane 10 powodów, dla których warto zgłosić produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE Gwiazdy CEDE – vox populi
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top