Wystawa

GWIAZDY CEDE: DentalHolding z dubletem

GWIAZDY CEDE: DentalHolding z dubletem

DentalHolding ma sposób na Gwiazdy CEDE. W porównaniu do pierwsze edycji konkursu, firma zwiększyła liczbę zdobytych trofeów o 100 procent!

W 2018 roku DentalHolding – zgodnie z regulaminem – postanowił zawalczyć o zwycięstwo w trzech z czterech kategorii: Sprzęt, Materiały oraz Edukacja/IT. Niewiele brakło, aby firma ustrzeliła hat-tricka, ale i dublet z pewnością smakuje wybornie.

W kategorii Materiały, równych sobie nie miała membrana kolagenowa Collagen Membrane koreańskiej firmy Dentium.

– Membrana jest nowoczesnym produktem ułatwiającym codzienną pracę stomatologa. Materiał jest w pełni kompatybilny i absorbowany. Wspomaga tworzenie naczyń krwionośnych i symuluje tworzenie tkanek kostnych. Pełni także funkcję ochroną – wyliczają zalety produktu Zgłaszający.

Membrana charakteryzuje się budową wielowarstwową, która ułatwia proliferancję osteoblastów oraz składem opartym na czystym kolagenie typu I. Szczególne zastosowanie membrany znajdują w implantologii, zabiegach periodontologicznych, augmentacji, zębodołach poekstrakcyjnych, ubytkach kostnych, furkacjach i odbudowie wyrostka zębodołowego.

Sukcesem dla DentalHolging zakończyła się także rywalizacja w kategorii Edukacja/IT. Największe uznanie internautów zdobyło oprogramowanie Interware (polska produkcja!), umożliwiające precyzyjne planowanie operacji implantologicznych w wirtualnym środowisku 3D.

– Interware pomaga w tworzeniu prowadnic chirurgicznych, niestandardowych łączników oraz tymczasowych i stałych uzupełnień protetycznych. Użytkownicy mogą projektować protezy dentystyczne za pomocą wielu automatycznych funkcji zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem i osiągnąć cele oszczędzania czasu i niskich kosztów – wyjaśnia dystrybutor.

Dodatkowo, oprogramowanie zawiera funkcje: projektowania modelu, planowania leczenia ortodontycznego, zdefiniowania osi zęba i perfekcyjnego sterowania ruchem zębów. Program zapewnia użytkownikom także projektowanie lokalizacji, która może poprawić jakość i skuteczność niewidocznego leczenia.

Czytaj także: CEDE 2018 – powiew świeżości

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top