Wystawa

GWIAZDA CEDE: skaner Emerald Planmeca

Gwiazda CEDE dla skanera Emerald (fot. Piotr Pasieczny)

GWIAZDY CEDE to jedyny konkurs w branży, w którym laureatów wskazują internauci. W kategorii SPRZĘT walka toczyła się do samego końca. Ostatecznie, najwięcej wirtualnych głosów zdobył skaner wewnątrzustny Emerald Planmeca, który do rywalizacji zgłosiła firma Kol-Dental.

Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało sukcesu skanera Emerald. Pełna mobilizacja Zgłaszających w ostatnich dniach konkursu, przełożyła się na znakomity wynik. Produkt dogonił, a następnie przegonił pozostałych uczestników konkursu w tej kategorii, odnosząc zwycięstwo. Ogromne brawa należą się wszystkim, którzy oddali swój głos na ten innowacyjny produkt. Promocja, szczególnie w mediach społecznościowych, także przyniosła oczekiwany rezultat. Do samego końca kciuki za Emeralda trzymała Anna Zegarek – Product Manager, która z racji swojej funkcji, najlepiej zna zalety tego produktu.

Czym jest Emerald?

Jak przekonują zgłaszający, to skaner na miarę XXI wieku stomatologii.

– Pozwala skanować, tworzyć dokładne modele, projektować odbudowy, składać modele z tomografią cyfrową, planować szablony chirurgiczne oraz wkładki ortodontyczne. Dzięki konstrukcji zawierającej technologię laserową, skanowanie w kolorze daje najdokładniejszy obraz cyfrowy dostępny na rynku i wyznacza granice preparacji – zachwalają sprzęt.

Co więcej? Skanowanie Emerald jest bardzo szybkie i łatwe, co czyni go wygodnym dla pacjenta i lekarza. Dokładność odwzorowania spełnia najbardziej wymagające potrzeby związane z obrazowaniem dzięki w pełni zintegrowanemu skanowaniu w kolorze. Lekka konstrukcja i przyjazna dla użytkownika forma skanera zapewniają optymalną ergonomię. Dzięki aktywnej funkcji zapobiegającej zaparowaniu lusterka skanera, widoczność jest zawsze idealna. Niewielki rozmiar i jednolita konstrukcja skanera gwarantują komfort dla pacjenta.

– Planmeca Emerald sprawia, że codzienna praca jest sprawna i wydajna dzięki szybkim i dokładnym cyfrowym wyciskom. To łatwe i skuteczne rozwiązanie typu plug-and-play. Skaner jest kompatybilny z pakietem oprogramowania Planmeca Romexis® i Planmeca PlanCAD® Easy. Nienaganna kontrola zakażeń jest gwarantowana dzięki sterylizowanym w autoklawie końcówką i jednolitą konstrukcją skanera. Integracja z unitem stomatologicznym umożliwia obsługę za pomocą sterownika nożnego, bez użycia rąk – wyliczają zalety przedstawiciele Kol-Dental.

Statuetkę Gwiazda CEDE odebrała podczas uroczystej Gali Laura Latuszek. Poniżej na zdjęciu również ze wspomnianą Anną Zegarek.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top