Wystawa

Głosuj i tańcz!

CEDE nie idzie spać

Są różne drogi do udziału w imprezie integracyjnej „brejkDENS” (21 września), której głównymi atrakcjami są: taneczne warsztaty latino oraz Dentystyczny Turniej Bilardowy. Jedna z nich prowadzi przez …głosowanie w plebiscycie „Gwiazdy CEDE”.

Tak, tak to nie pomyłka. Mamy dwa podwójne zaproszenia na „brejkDENS” (21 września, Ułan Browar) i nie zawahamy się ich użyć. Oddamy je w ręce dwóch osób, które zostaną wylosowane przez system, a wcześniej oddadzą głos w konkursie „Gwiazdy CEDE”, który rozpoczął się 9 czerwca i potrwa do 20 września. Nie jest istotne na kogo zagłosowały (nie musi to być laureat), nie ma znaczenia liczba kategorii, w której odznaczono produkty.

Czytaj także: Gwiazdy CEDE – głosowanie rozpoczęte

Co dalej? Dalej będzie już wyłącznie dobra zabawa. Podczas brejkDENS warsztaty latino (salsa, merengue) poprowadzi wenezuelski mistrz Samuel Rodriguez. 32 zawodników będzie rywalizować o miano najlepszego bilardzisty w branży, Bogdan „Wizard” Wołkowski– wielokrotny mistrz świata w trikach bilardowych oraz snookerowych zaprezentuje swoje umiejętności. Będą także miniturnieje w piłkarzyki i darts. Warzone na miejscu piwo dla wszystkich!

Mamy więc kolejny powód, dla którego warto wspierać ulubione produkty stomatologiczne. Przypominamy, że głos mogą oddać wyłącznie osoby zarejestrowane w serwisie www.cede.pl, jako Uczestnik Kongresu bądź Zwiedzający: lekarz dentysta, technik dentystyczny higienistka/asystentka stomatologiczna, student UM, uczeń technikum dentystycznego, farmaceuta, pracownik służby zdrowia, pracownik wydawnictwa medycznego, stażysta, manager medyczny, terapeuta, inny związany z medycyną.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem panelu Uczestnika Kongresu lub Zwiedzającego na www.cede.pl (zakładka Gwiazdy CEDE). Uczestnik może zagłosować na jeden produkt w każdej z czterech kategorii. Kliknięcie „TAK” w okienku głosowania jest nieodwracalne!

O cztery statuetki Gwiazdy CEDE oraz miejsce w Alei Gwiazd rywalizuje 52 produkty zgłoszone przez 37 wystawców.

ZOBACZ ZGŁOSZONE PRODUKTY

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top