Wystawa

Pytacie o CEDE 2018 – odpowiadamy

Pytacie o CEDE 2018 - odpowiadamy

Do rozpoczęcia CEDE 2018 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale liczba maili i telefonów z pytaniami świadczy o dużym zainteresowaniu nowym projektem opartym o: międzynarodową wystawę, kongres dla lekarzy stomatologów ogólnie praktykujących i niezliczoną liczbę nieszablonowych atrakcji. 

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy CEDE to jeszcze wystawa czy już tylko Kongres?

W komunikacji używamy sformułowania „więcej niż wystawa”, ponieważ naszym zdaniem to najlepsze określenie idei naszego projektu. Przeszło ćwierć wieku organizacji wystawy stomatologicznej w wymiarze światowym oraz obserwacja rynkowych trendów, owocują zmianami, które mają sprawić, że CEDE będzie atrakcyjnym wydarzeniem dla wystawców oraz uczestników. Naszą ambicją jest, aby CEDE kojarzyło się polskiej branży stomatologicznej z miejscem, gdzie rozwój rodzimej stomatologii ma faktyczne miejsce. Pragniemy, aby produkty oferowane przez wystawców szły w parze z wiedzą o ich zastosowaniu, przeznaczeniu. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, który towarzyszy CEDE to żywy dowód na integrację naukową oraz integrację biznesu z nauką.

Czytaj także:

5 dowodów, że CEDE to więcej niż wystawa

Kongres Unii Stomatologii Polskiej rośnie w siłę

Czy udział w CEDE jest płatny?

Od wielu lat udział w wystawie jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji i to się nie zmienia. Poszerza się jedynie pakiet korzyści z uczestnictwa w wystawie. W 2018 r. karta wstępu umożliwi udział w:

– szkoleniach firmowych, które będą odbywać się w forach edukacyjnych w pawilonach MTP,

– szkoleniach na stoiskach wystawców, które umożliwia nasza wyszukiwarka,

– sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”, czyli prezentacji najciekawszych prac habilitacyjnych, doktorskich i studenckich,

– kongresowych sesjach satelitarnych firm,

– warsztatach z zakresu kontaktu z pacjentem z niepełnosprawnością.

Czym Kongres przy CEDE różni się od innych?

  • Program – stworzyli go przedstawiciele najważniejszych towarzystw oraz organizacji naukowych w Polsce, a więc ludzie, którzy opracowują wytyczne i rekomendacje do najważniejszych procedur. To gwarancja poziomu.
  • Ludzie – nad pracami Rady Naukowej czuwa prof. Marzena Dominiak, ekspert, która zdobyła uznanie światowych gremiów edukacyjnych. Szerokie kontakty prof. Dominiak umożliwiły zaangażowanie do projektu wybitnych akademików oraz praktyków z całego świata.
  • Dobór tematyki – program jest pragmatyczny, szczególną uwagę powinni zwrócić na niego lekarze stomatolodzy ogólnie praktykujący.
  • Unikalna formuła nauki. Kongres to nie tylko wykłady i warsztaty, ale także sesje typu HOT-TOPIC raz FORUM EKSPERTÓW, które systematyzują konkretne zagadnienia, odczarowują mity, dają gotowe recepty na leczenie.
  • Innowacyjne podejście do szkoleń firmowych – od 2018 roku będą bezpłatne a nad ich poziomem czuwa Rada Naukowa Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. 30 minutowe prezentacje będą odbywały się w forach zbudowanych tuż obok stoisk wystawców. W programie m.in. stomatologia cyfrowa, stomatologia ogólna oraz prawo, zarządzanie, marketing.
  • Dużo bezpłatnej wiedzy, czego najlepszym dowodem są: sesja Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce, kongresowe sesje satelitarne firm oraz wykłady firm w wydzielonych strefach

Czy podczas CEDE będą szkolenia dla asystentek i higienistek?

Oczywiście! W tym roku w ramach 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Higienistek i Asystentek Stomatologicznych „Zawód higienistki i asystentki wart POZNANIA„. Nad programem naukowym wydarzenia czuwa mgr dypl. hig. stom. Katarzyna Ostrowska.

W jaki sposób mogę oddać głos w plebiscycie Gwiazdy CEDE?

Głosowanie na ulubione produkty stomatologiczne rozpocznie się 1 czerwca br. Najprostszym sposobem oddania głosu jest skorzystanie z jednej opcji przypisanych do Konta Uczestnika CEDE dostępnym na www.cede.pl. Logowanie w ten sposób nie wymaga rejestracji.

Czy mogę wykupić udział w Kongresie tylko na jeden dzień?

Tak, jest to możliwe.

Czy CEDE posiada social program?

Podczas CEDE 2018 nie zabraknie chwil na zabawę i  spotkania w gronie przyjaciół. Drugiego dnia CEDE 2018 Wielka Akcja Integracja i impreza pt „brejkDENS”, której gospodarzem będzie Ułan Browar, a partnerem firma Kol-dental.W programie m.in. pokaz trików bilardowych prowadzony przez wielokrotnego mistrza świata Bogdana „Wizard” Wołkowskiego oraz turniej bilardowy dla dentystów, który sędziować będzie Beata Humańska, międzynarodowy arbiter. Zgłoszenia na turniej wkrótce będą przyjmowane przez oficjalną stronę www.cede.pl. 20 września odbędzie się również Bankiet w Białej Sali poznańskiego Bazaru.

 Masz pytanie o CEDE 2018 – zadaj je!

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top