MEDIF: Digital SmartPack - kompleksowe zaopatrzenie pacjenta implantologicznego
nowość

MEDIF: Digital SmartPack – kompleksowe zaopatrzenie pacjenta implantologicznego

Digital SmartPack (MEDIF) jest nowym na polskim rynku rozwiązaniem, stworzonym z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjenta oraz lekarza.

Digital SmartPack jest realnym wsparciem bardzo doświadczonych klinicystów, jak i dla osób dopiero wprowadzających leczenie implanto-protetyczne do swojej praktyki stomatologicznej. W skład Digital SmartPack wchodzą: usługa planowania pozycji implantów, specjalnie zaprojektowany szablon chirurgiczny MGUIDE z lekkiego i trwałego materiału, odpowiednio dobrane implanty dopasowane do warunków pacjenta oraz prowizorium wykonane w technologii CAD/CAM, a wszystko to w estetycznym opakowaniu, dedykowanym konkretnemu pacjentowi. Digital SmartPack pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa (lepsze dopasowanie elementów do anatomii pacjenta, gwarancja precyzyjności nawiertu), lepsze efekty estetyczne oraz znaczne skrócenie czasu trwania procedury (od projektowania do wykonania).

Go digital, it’seasy! Ty wysyłasz pliki, my projektujemy zabieg i dostarczamy wszystko, czego potrzebujesz do jego wykonania.

Więcej informacji na stoisku MEDIF podczas CEDE 2019 oraz na www.medif.com.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE MEDIF: Digital SmartPack – kompleksowe zaopatrzenie pacjenta implantologicznego
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top