Wystawa

Dentystyczny Turniej Bilardowy – jest o co grać!

Dentystyczny Turniej Bilardowy – jest o co grać!

Dobra zabawa jest najważniejsza, to jasne, ale skoro turniej rozgrywany będzie zgodnie z profesjonalnymi zasadami gry w bilard, to nagrody muszą być poważne. I dzięki firmie Kol-Dental, Partnerowi „brejkDENS” takie są.

Do rzeczy. Kątnica CA EVO.15 1:1L Bien-Air – dla zwycięzcy, Zegarek Fossil Q Wander Digital Smartwatch + 2 opakowania Kompozytu NEXT Economy + 2 opakowania Kompoztytu NEXT Colour – dla wicemistrza oraz Szczoteczka elektryczna z Bluetooth Oral-B GENIUS PRO 8000 + zestaw produktów Oral B – dla zdobywcy III miejsca. Tak prezentują się nagrody dla najlepszych zawodników Dentystycznego Turnieju Bilardowego, który będzie jedną z atrakcji imprezy integracyjnej brejkDENS, zaplanowanej na wieczór wieńczący drugi dzień CEDE (21.09, piątek). Wszystkie nagrody ufundowała firma Kol-Dental, partner brejkDENS.

Dentystyczny Turniej Bilardowy – dla kogo?

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępnaPrzypomnijmy, w turnieju o miano najlepszego bilardzisty w środowisku stanie 32 zawodników. W rywalizacji może wciąć udział każdy, niezależnie od bilardowych umiejętności. Na grafice przedstawiamy oficjalną „drabinkę”. Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Bilardowego. Nad prawidłowością zawodów czuwać będą: Bogdan „Wizard” Wołkowski – wielokrotny mistrz świata w trikach bilardowych oraz snookerowych (będzie pokaz trików) oraz Beata Humańska, która sędziuje najważniejsze bilardowe turnieje na świecie.

Dentystyczny Turniej Bilardowy – zasady

Mistrzostwo w Dentystycznym Turnieju Bilardowym zapewnia zwycięstwo w pięciu rundach, z których ostatnia jest finałem. W pierwszej turze, rozgrywanej równocześnie, naprzeciwko siebie stanie 16 par wyłonionych zgodnie z kolejnością zapisywania się na Turniej. Rywalizacja odbędzie się w formule „8 bil”

– Do gry w odmianę 8-bil używa się piętnastu bil numerowanych i bili białej. Zagrania muszą być deklarowane. Wygrywa zawodnik (lub zespół), który prawidłowo wbije bilę „8” może to uczynić dopiero, kiedy na stole nie ma już bil z należącej do zawodnika grupy (1-7 lub 9-15) – wyjaśnia Bogdan „Wizard” Wołkowski.

Chęć udziału w turnieju należy wyrazić odznaczając odpowiednie pole podczas zapisów na brejkDENS w Panelu Uczestnika.

Czytaj także: brejkDENS: bilard i latino pod okiem mistrzów

Dentystyczny Turniej Bilardowy – jak wziać udział?

  • Wejdź na www.cede.pl
  • Zaloguj się/zarejestruj w Panelu Uczestnika
  • Zapisz sie na brejkDENS i zaznacz pole „Chciałbym/am wziąć udział w turnieju bilardowym” (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń)
  • Czekaj na dalsze instrukcje;)

Szczegółowe zasady turnieju określa regulamin – zobacz.

Takiej rywalizacji dentystów jeszcze nie było

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top