Gwiazdy CEDE

Czasopismo „Polska Stomatologia Dziecięca” (Wydawnictwo Lekarskie PZWL)

Czasopismo „Polska Stomatologia Dziecięca” (Wydawnictwo Lekarskie PZWL)

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Polska Stomatologia Dziecięca (PSD) to pierwsze i jedyne pismo w Polsce dla stomatologów w pełni poświęcone stomatologii dziecięcej. Kwartalnik jest skierowany do wszystkich stomatologów, a w szczególności do tych, którzy zajmują się leczeniem małych pacjentów. Czasopismo powstało dzięki współpracy Wydawnictwa PZWL oraz Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Wysoki poziom publikacji gwarantują czołowi specjaliści w stomatologii dziecięcej, członkowie Rady Naukowej. Redaktorem Naczelnym pisma jest dr n. med. Michał Sobczak, zastępcą prof. dr hab. n. med. Katarzyna Emerich. W PSD są publikowane artykuły oryginalne, poglądowe oraz opisy przypadków. Poza częścią naukową w czasopiśmie znajdują się porady oraz praktyczne informacje na temat materiałów stomatologicznych, produktów dla dzieci czy obowiązującego prawa medycznego. Podstawowym celem czasopisma jest ukazanie pełnego spektrum stomatologii dziecięcej. PSD to lektura obowiązkowa każdego lekarza stomatologa pracującego z dziećmi.

Uzasadnienie:

„Polska Stomatologia Dziecięca” to jedyne pismo w Polsce skierowane dla stomatologów, w pełni poświęcone stomatologii dziecięcej. Jego misją jest systematyzowanie wiedzy i umożliwianie zastosowań najbardziej aktualnych metod leczenia poprzez prezentowanie wszystkich aspektów stomatologii dziecięcej. Kwartalnik wydawany przez PZWL publikuje artykuły oryginalne, poglądowe oraz opisy przypadków.

Producent: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: format A4, 0,3 kg

Wystawca:
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
ul. G. Daimlera 2
02-460 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top