Gwiazdy CEDE

Curaprox Black Is White – wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem (CURADEN POLSKA)

Black Is White

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Wybielająca pasta do zębów Curapox Black is White to idealne rozwiązanie do skutecznego, ale i bezpiecznego wybielania zębów. Usuwanie przebarwień następuje w sposób łagodny i bezpieczny – bez ścierania czy stosowania niebezpiecznych związków chemicznych. Efekt wybielania zapewnia aktywny węgiel, który pochłania cząsteczki powodujące zabrudzenia i przebarwienia, spowodowane np. spożywaniem kawy, herbaty czy wina.

Pasta nie powoduje nadwrażliwości szkliwa, ponieważ nie zawiera czynników ścierających (współczynnik RDA = 50). Dzięki zawartości fluorku sodu (950 ppm F) oraz enzymów wzmacnia antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny. Pasta zawiera także Hydroksyapatyt, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki kości i zębów.

Pasta przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Może być stosowana regularnie bez żadnych ograniczeń.Nie zawiera SLS.
W komplecie z miękką szczoteczką Curaprox Black Is White, zawierająca aż 5100 drobnych włosków na główce.

Uzasadnienie

Pasta Black Is White to wyjątkowy produkt na rynku – innowacyjna, pierwsza pasta z aktywnym węglem, która wybiela w sposób bezpieczny, nie naruszając struktury szkliwa. Co więcej – pasta ta zwiększa zdrowie jamy ustnej: zawiera enzymy wzmacniające antybakteryjne działanie śliny, hydroksyapatyt odbudowujący szkliwo oraz niebieski filtr fizyczny, który dodatkowo daje efekt lśniących, białych zębów.

Producent: Curaden AG

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 90 ml

Wystawca:
CURADEN POLSKA SP. Z O.O.
Kamieńskiego 205 pok. 20
51-124 Wrocław, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top