Wystawa

Cerkamed na IDS umacnia swoje „imperium”

Wojciech Pawłowski (Cerkamed) podczas IDS 2017

Jego produkty sprzedaje 120 dystrybutorów w 65 krajach, tegoroczna edycja IDS jest 8., w której uczestniczy jego firma. Tak jak podczas FDI w Poznaniu odwiedzających stoisko pozdrawia salutem rzymskim. Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Cerkamed nie ma wątpliwości, że aby osiągnąć sukces trzeba być zauważonym.

Stoisko Cerkamed na IDS w Kolonii przypomina obóz rzymskich legionistów. Wszyscy pracownicy – tak samo panie jak i panowie – ubrani są, dokładnie tak jak pamiętamy z lekcji historii.

Cerkamed na IDS 2017

Cerkamed na IDS 2017

– To konwencja marketingowa, którą wymyśliliśmy w 2016 r. i kontynuujemy na IDS 2017. Wystarczy spojrzeć na inne stoiska, nasze zdecydowanie się wyróżnia. Nie mam wątpliwości, że aby osiągnąć sukces, trzeba być zapamiętanym – mówi „Cezar” Wojciech Pawłowski, właściciel firmy.

Cerkamed na IDS prezentuje swoje produkty po raz ósmy.

– Wizyta w Kolonii to podsumowanie pewnego etapu pracy. Tutaj konsumowane są kontakty biznesowe oraz zawiązywane nowe. W tej chwili nasze produkty sprzedaje 120 dystrybutorów w 65 krajach. Oczywiście hitem sprzedaży pozostaje od jakiegoś czasu biomateriał do wypełniania i odbudowy kanałów korzeniowych BIO MTA+ – mówi szef Cerkamed.

Cerkamed już zaprasza na swoje stoisko podczas CEDE 2017.

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top