Wystawa

Cerkamed na IDS umacnia swoje „imperium”

Wojciech Pawłowski (Cerkamed) podczas IDS 2017

Jego produkty sprzedaje 120 dystrybutorów w 65 krajach, tegoroczna edycja IDS jest 8., w której uczestniczy jego firma. Tak jak podczas FDI w Poznaniu odwiedzających stoisko pozdrawia salutem rzymskim. Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Cerkamed nie ma wątpliwości, że aby osiągnąć sukces trzeba być zauważonym.

Stoisko Cerkamed na IDS w Kolonii przypomina obóz rzymskich legionistów. Wszyscy pracownicy – tak samo panie jak i panowie – ubrani są, dokładnie tak jak pamiętamy z lekcji historii.

Cerkamed na IDS 2017

Cerkamed na IDS 2017

– To konwencja marketingowa, którą wymyśliliśmy w 2016 r. i kontynuujemy na IDS 2017. Wystarczy spojrzeć na inne stoiska, nasze zdecydowanie się wyróżnia. Nie mam wątpliwości, że aby osiągnąć sukces, trzeba być zapamiętanym – mówi „Cezar” Wojciech Pawłowski, właściciel firmy.

Cerkamed na IDS prezentuje swoje produkty po raz ósmy.

– Wizyta w Kolonii to podsumowanie pewnego etapu pracy. Tutaj konsumowane są kontakty biznesowe oraz zawiązywane nowe. W tej chwili nasze produkty sprzedaje 120 dystrybutorów w 65 krajach. Oczywiście hitem sprzedaży pozostaje od jakiegoś czasu biomateriał do wypełniania i odbudowy kanałów korzeniowych BIO MTA+ – mówi szef Cerkamed.

Cerkamed już zaprasza na swoje stoisko podczas CEDE 2017.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top