Wystawa

CEDE w takt muzyki

CEDE w takt muzyki

Nie, nie będziemy doszukiwać się związków pomiędzy muzyką a stomatologią. Po prostu lubimy dobrą muzykę, szczególnie dźwięki płynące z fortepianu. Mają w sobie coś kojącego i inspirującego jednoczśnie. Podczas CEDE będzie można ich usłyszeć naprawdę wiele. 

Stałym bywalcom CEDE z pewnością kojarzy się z fortepianem. Od lat instrument stoi w centralnym punkcie pasażu MTP, nieopodal Biura Organizacyjnego. Nie, przecież on nie stoi! Zawsze opiekuje się nim wirtuoz białoczarnych klawiszy, umilając chwilę wytchnienia pomiędzy pracą, zakupami, testami i nauką.

Dobre tradycje należy podtrzymywać, więc w tym roku nie będzie inaczej. Smooth jazz, klasyka, muzyka rozrywkowa zabrzmią podczas CEDE. Znakomici pianiści: Dariusz Starosta oraz Izabella Gontarz udowodnią, że fortepian to fantastyczny instrument. Warto przysiąść się w ich pobliże z kubkiem kawy lub herbaty.

Dariusz Starosta

Izabella Gontarz

 

 

 

 

 

 

 

To nie wszystko.

Znakomita dawka fortepianowej muzyki czeka również na uczestników wieczornego koncertu wieńczącego pierwszy dzień CEDE. Nie ma biletów i zapisów – każdy jest zaproszony. Warto, ponieważ na scenie stanie mistrz nad mistrze – również humoru – Waldemar Malicki. Jego popularność to pochodna miłości do muzyki oraz wrodzonego dystansu do rzeczywistości oraz siebie. Malicki jest gwarantem dobrej zabawy, dlatego tak chętnie zapraszany jest na największe festiwale czy kabaretony. Podczas CEDE towarzyszyć będzie mu wspaniała wioloczelistka.

Waldemar Malicki: dentyści „Co tu jest grane?”

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top