Wystawa

CEDE nie idzie spać

A gdy wystawcy zgaszą ostatnią żarówkę na stoisku, a wykładowcy omówią finalny slajd swoich prezentacji wiedz, że to …nie koniec atrakcji każdego dnia CEDE 2018. Czas na integrację!

Nie samymi zakupami i nauką dentysta żyje. Bywa, że od dyskusji z producentami i dystrybutorami oraz udziałem w wykładach lub warsztatach ważniejsze jest spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi. Szybka kawa w pasażu, lunch w jednej z restauracji MTP, a przede wszystkim wspólna zabawa do późnych godzin wieczornych lub jak kto woli – wczesnych porannych.

Co tu jest grane?

Gwiazda w pasażu na zakończenie pierwszego dnia to tradycja CEDE. Corocznie, pod sceną w pasażu MTP, zbierają się miłośnicy dobrej muzyki, humoru, tańca. W tym roku wszystkie światła skierowane będą na Waldemara Malickiego – znakomitego pianistę, który z biało-czarnych klawiszy uczynił instrument do rozśmieszania. Tego wieczoru wszystko jest możliwe. WSTĘP WOLNY.

Waldemar Malicki: dentyści „Co tu jest grane?”

Na galowo

Dobra muzyka, dobre jedzenie, dobre towarzystwo – to kluczowe zasady bankietu, który zwieńczy pierwszy dzień CEDE. W Białej Sali w Bazarze Poznańskim, jednej z najpiękniejszych w Polsce sal balowych, wykładowcy 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej będą bliżej niż zwykle. WSTĘP ZA OPŁATĄ.

Rusz się na CEDE!

Najlepiej w rytmie latino. Człowiek od zadań specjalnych – Samuel Rodriquez ma już gotowy plan, jak poruszyć sercami i ciałami uczestników imprezy brejkDENS. Sukces mają zapewnić m.in. warsztaty latino, pokaz trików bilardowych prowadzony przez wielokrotnego mistrza świata Bogdana „Wizard” Wołkowskiego, turniej bilardowy (CENNE NAGRODY) dla dentystów sędziowany przez Beatę Humańską (sędzia międzynarodowy) oraz konkursy sportowe (piłkarzyki, darts).

CEDE nie idzie spać

Chcesz po prostu spotkać się w dobrym miejscu ze znajomymi? Zapraszamy do Ułan Bator! Ciepły bufet, zakąski, degustacja warzonego na miejscu piwa w cenie wejściówki. Partnerek brejkDENS jest firma Kol-Dental. WSTĘP ZA OPŁATĄ (dowiedz się jak dostać bezpłatną wejściówkę)

Czytaj również:

Waldemar Malicki: dentyści „Co tu jest grane?”

Głosuj i tańcz!

brejkDENS: bilard i latino pod okiem mistrzów

Dentystyczny Turniej Bilardowy – jest o co grać!

CEDE w takt muzyki

brejkDENS – przerwa na integrację

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top