Wystawa

CEDE 2019 start!

CEDE 2019 start!

Wraz z uruchomieniem nowej odsłony strony internetowej rusza sprzedaż powierzchni dla wystawców CEDE 2019. Organizatorzy zdradzają również zakres tematyczny 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Od 19 do 21 września 2019 r. Poznań znów będzie oddychał światową stomatologią. Do stolicy Wielkopolski po raz kolejny zjadą najlepsi producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i materiałów z kraju i zagranicy oraz ambitni, żądni wiedzy lekarze dentyści, technicy, higienistki, asystentki, menagerowie i studenci. Przyszłorocznej edycji – tak jak w latach ubiegłych – towarzyszyć będzie hasło „CEDE – więcej niż wystawa”.

– CEDE przestała być „tylko” wystawą w chwili, gdy rozwinęliśmy projekt o kolejne wydarzenia, takie jak: Kongres Unii Stomatologii Polskiej, bezpłatne fora edukacyjne czy prozdrowotne akcje profilaktyczne. CEDE w dalszym ciągu jest miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt od A do Z, ale dodatkową, istotną wartością uczestnictwa w wydarzeniu jest wiedza. Chcemy, aby CEDE kształtowało świadomych potrzeb, tych biznesowych i naukowych, medyków. Zyska na tym cała branża oraz pacjenci – podkreśla Marek Wiktorowski z firmy Exactus, organizatora CEDE.

Przygotowania wystawców do CEDE 2019 rozpoczynają się tradycyjnie od uruchomienia systemu rezerwacji powierzchni. Zamówienie stoiska obejmuje dwa etapy: rejestrację i zamówienie niezabudowanej powierzchni oraz zamówienie zabudowy standardowej stoiska lub usług związanych z zabudową indywidualną lub wykonywaną samodzielnie. Zamówienie można złożyć wyłącznie on-line przez platformę Panel Wystawcy na www.cede.pl.

– W pierwszej kolejności przydzielone zostaną lokalizacje powierzchni minimum 50 m2 zamówione w terminie do 31 stycznia 2019. Wystawcy, którzy złożą zamówienie powierzchni wystawienniczej do 31 marca 2019 skorzystają z preferencyjnej stawki opłaty rejestracyjnej. Przypominamy te zasady dla formalności, większość wystawców zna te korzyści doskonale. Równie mocno mówimy jednak o wielu płaszczyznach możliwej współpracy, szczególnie w ramach edukacyjnych projektów, których będziemy realizować wiele – zachęca Marek Wiktorowski.

Warto przypomnieć, że w CEDE 2018 wzięło udział 200 firm (198 stoisk, 5180 m2 netto) oraz blisko 11 tysięcy uczestników (bez wystawców).

Równolegle do procesu sprzedaży miejsc w pawilonach MTP, Rada Naukowa 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, pod przewodnictwem prof. Marzeny Dominiak, pracuje nad przyszłorocznym programem wydarzenia.

– Do Poznania zapraszamy wszystkich, którym bliska jest idea regularnego pogłębiania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności zgodnie z aktualnymi, światowymi wytycznymi. To wydarzenie, które bez wątpienia najskuteczniej trafia w potrzeby lekarzy ogólnie praktykujących, zajmujących się na co dzień w równym stopniu leczeniem najmłodszych pacjentów, jak i stomatologią zachowawczą czy protetyką. W odpowiedzi na liczne zapytania, propozycje oraz analizy ankiet uczestników, program 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej skoncentrowany będzie wokół trzech zagadnień: nowoczesnych technologii w stomatologii (trendy), pracy zespołowej (interdyscyplinarna oraz lekarz + asystentka + higienistka + technik) oraz powikłań (również tych występujących w wyniku błędnej diagnozy). Z pewnością nie zabraknie ciekawych paneli dyskusyjnych, wykładów i warsztatów – zapewnia prof. Marzena Dominiak.

W 2018 roku, w 2. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej wzięło udział blisko 1200 uczestników. Podczas wydarzenie odbyło się 119 wykładów, 7 paneli i 23 warsztaty. W projekcie wzięło udział 126 wykładowców.

Organizatorzy zapewniają, że wzorem ubiegłych edycji, podczas CEDE 2019 odbędzie się internetowy plebiscyt Gwiazdy CEDE oraz impreza integracyjna brejkDENS. Szczegóły wkrótce na www.cede.pl, www.cedenews.pl oraz w mediach społecznościowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top