Wystawa

brejkDENS: bilard i latino pod okiem mistrzów

brejkDENS: bilard i latino pod okiem mistrzów

Do rywalizacji w Dentystycznym Turnieju Bilardowym stanie 32 zawodników. Miejsc na warsztaty salsy i merengue jest dużo więcej. W obu wydarzeniach priorytetem będzie dobra zabawa. Wielka Akcja Integracja brejkDENS już 21 września.

Do mistrzostw, które zostaną rozegrane 21 września, może zgłosić się każdy: stomatolog, higienistka, asystentka, przedstawiciel firmy, niezależnie od reprezentowanego poziomu bilardowych umiejętności. Turniej ma być przede wszystkim dobrą zabawą, ale zostanie rozegrany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Bilardowego. Nad prawidłowością zawodów czuwać będą: Bogdan „Wizard” Wołkowski – wielokrotny mistrz świata w trikach bilardowych oraz snookerowych (będzie pokaz trików) oraz Beata Humańska, która sędziuje najważniejsze bilardowe turnieje na świecie.

Chęć udziału w turnieju należy wyrazić odznaczając odpowiednie pole podczas zapisów na brejkDENS w Panelu Uczestnika.

Zatańcz z Samuelem Rodriguezem

Jego temperament i poczucie humoru sprawiają, że podczas imprez, które prowadzi nikt nie podpiera ścian, wszyscy – zgodnie z zasadą „tańczyć każdy może” – ruszają na parkiet w rytm latynoamerykańskich rytmów. Pochodzącego z Wenezueli Samuela Rodrigueza, aktora, konferansjera, showmana, instruktora tańca można często oglądać w programach telewizyjnych. Wodzirej imprezy „brejkDENS” nauczy jej uczestników zmysłowej salsy oraz elementów merengue.

– Przez lata żyłem w przekonaniu, że taniec to domena narodów latynoamerykańskich, ale okazuje się, że Polacy świetnie czują rytm – podkreśla Rodriguez.

brejkDENS: bilard i latino pod okiem mistrzów

W programie brejkDENS, który odbędzie się w poznańskim Ułan Browar, znalazło się miejsce na konkursy sportowe (piłkarzyki, darts). Wszyscy będą mogli spróbować wybornego, warzonego na miejscu piwa.

Startujemy o 20.00.

Partnerem wydarzenia jest Kol-Dental.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top