Wystawa

Będzie się działo na stoiskach wystawców

Będzie się działo na stoiskach wystawców

Jedną z nowości CEDE 2018 jest baza aktywności wystawców. Zwiedzający, w łatwy sposób mogą wyszukać prezentacje, wykłady, warsztaty, a nawet konkursy prowadzone na stoiskach.

Aby sprawdzić ofertę aktywności przygotowaną przez wystawców należy wejść na www.cede.pl i odszukać właściwą zakładkę. Baza jest dostępna również w bezpłatnej aplikacji mobilnej. Następnie, należy wybrać dzień i zakres godzin, w czym pomoże nam intuicyjny suwak. System umożliwia doprecyzowanie wyszukiwania poprzez wskazanie formuły aktywności. Mogą to być: wykład, pokaz, prezentacja, warsztat lub konkurs. System automatycznie pokaże nam aktywności spełniające nasze kryteria.

Dostępność oraz szczegóły uczestnictwa określają wystawcy. Część aktywności jest bezpłatna, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji, niektóre wiążą się z opłatami. Uczestnicy wybranych aktywności mogą liczyć na drobne upominki.

Do tej pory na dodanie aktywności do bazy zdecydowały się takie firmy jak: Oboda Consulting & Training Group (prezentacje), INDENT (konkurs), KaVo Polska Sp. z o.o. (pokaz, warsztaty), DENTSPLY – SIRONA POLAND Sp. z o.o. (warsztaty). Na kilkanaście tygodni przed rozpoczęciem wystawy w bazie znajduje się blisko 20 pozycji. Lista ta z pewnością będzie coraz dłuższa.

Czytaj także: W tym roku szkolenia firmowe zupełnie za darmo

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top