Gwiazdy CEDE

Beautifil II LS – Materiał do wypełnień (HOL-DENTAL DEPOT)

Beautifil II LS - Materiał do wypełnień (HOL-DENTAL DEPOT)

KATEGORIA: MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE

Opis produktu

Beautifil II LS to najnowszej generacji estetyczny materiał kompozycyjny do wypełnień ubytków zębów należący do rodziny giomerów – bioaktywnych materiałów odtwórczych. Ten najnowszy kompozyt SHOFU posiada zmodyfikowaną formułę żywicy kompozycyjnej obniżającą skurcz polimeryzacyjny materiału odtwórczego do rekonstrukcji bezpośrednich do najniższego poziomu wśród materiałów kompozycyjnych w tym typu Bulk wynoszącego 0,85% a naprężenia skurczowe do bezpiecznego poziomu 10.9 MPa. Wszystko to z zachowaniem bioaktywności wypełniacza S-PRG w postaci uwalniania i pobierania fluoru, neutralizacji kwasów czy hamowania rozwoju płytki nazębnej zapobiegającej rozwojowi próchnicy wtórnej w obrębie szkliwa czy zębiny. Zwiększona twardość powierzchniowa oraz niska ścieralność w połączeniu z doskonałą estetyką pozwala zaliczyć Beautifil II LS do materiałów odtwórczych, które można stosować we wszystkich klasach ubytków. Dostępny w naturalnej kolorystyce z optymalną transmisją i dyfuzją światła.

Uzasadnienie

Skurcz polimeryzacyjny jest cechą i jednocześnie wadą materiałów kompozycyjnych odpowiedzialną za liczne niepowodzenia w stosowaniu ich do bezpośrednich rekonstrukcji zębów. Beautifil II LS posiada najmniejszy skurcz polimeryzacyjny oraz najniższe naprężenia skurczowe z pośród dostępnych materiałów kompozycyjnych włączając w to materiały typu Bulk przy zachowaniu wysokiej estetyki i trwałości.

Producent: SHOFU DENTAL CORPORATION

Kraj: Japonia

Waga i wymiary produktu: strzykawka 4 g kaniule 02,5

Wystawca:
HOL-DENTAL DEPOT
ul. Piotrkowska 111
90-425 Łódź, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top