Bartosz Cekarski: czy potrzebuję technologii cyfrowych?
Edukacja

Bartosz Cerkaski: czy potrzebuję technologii cyfrowych?

– Niewątpliwie żyjemy w arcyciekawych czasach, czasach przełomu technologicznego, który w bezpośredni sposób dotyka naszej profesji. Wielu lekarzy dentystów, techników i profesjonalistów związanych z branżą stomatologiczną stoi przed dylematem, czy inwestycje i wkraczanie w nowy świat stomatologii cyfrowej są potrzebne i słuszne – zauważa dr n. med. Bartosz Cerkaski, jeden z wykładowców 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2019, 19-21 września).

Czy to już najwyższy czas na inwestycje w nowoczesne technologie? Jakie mogę mieć realne korzyści z zastosowania nowych technologii i czy one są dla mnie? W czym przewyższają techniki analogowe? Po co właściwie nam cyfryzacja jeżeli dobrze radzimy sobie w świecie analogowym? Czy stomatologia cyfrowa to tylko cyfrowe wyciski i cyfrowe protokoły zastępujące znane analogowe procedury? – to tylko niektóre z dylematów przed którymi staje wielu współczesnych lekarzy dentystów. Kupić, czekać, jak nie żałować? Z pomocą spieszy im dr Bartosz Cerkaski, uznany praktyk i ceniony wykładowca, który podczas 3. Kongresu Unii Stomatologii postara się przedstawić wszystkie „za” i „przeciw”, o ile…są jakieś „przeciw”.

 – Nowe technologie kreują nowe możliwości i poprawiają efektywność w szczególności w zakresie planowania leczenia, komunikacji wizualizacji, wirtualnych symulacji i testów klinicznych przed przeprowadzeniem właściwego leczenia, dają możliwość kopiowania natury, dużo większego stopnia przewidywalności efektów ostatecznych i kontroli jakości leczenia wpływając na efektywność i jakość pracy – podkreśla dr Bartosz Cerkaski.

Podczas wykładu dr Cerkaski opowie o nowych technologiach, jak wpływają na planowanie leczenia. Nie zabraknie informacji o skanowaniu wewnątrzustnym, CAD/CAM, druku 3D i kontroli jakości w stomatologii.

Wykład „Czy potrzebuję technologii cyfrowych jeśli doskonale radzę sobie w świecie analogowym?” odbędzie się 19 września o godz. 10.00.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES Bartosz Cerkaski: czy potrzebuję technologii cyfrowych?
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top