Edukacja

Aleksandra Grabiec: czas na studencką mobilizację!

"Naukowy Zawrót Głowy” – studencki pierwszy krok w świat poważnej nauki

Rok akademicki dobiega końca. Niektórzy myślami są już na wakacyjnych wojażach, inni walczą o przetrwanie zdając ostatnie kartkówki, kolokwia i drżąc przed nadchodzącą sesją egzaminacyjną. Jak zawsze nasze studenckie losy pozostają niepewne do ostatniej chwili…

Ale z jest coś, z czego możemy być dumni – za nami ciężki rok wytrwałej pracy i zdobywania wiedzy. Dla licznej grupy studentów studia to nie tylko codzienne zajęcia na uczelni i przyjmowanie pacjentów podczas zajęć klinicznych. Śmiało możemy stwierdzić, że wielu z nas angażuje się w życie naukowe poza ramami planu ustalonego przez dziekanat. Świadczą o tym tysiące uczestników Konferencji Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, a także setki prac wygłaszanych podczas naukowych konferencji, tak na szczeblu międzynarodowym jak i ogólnopolskim. Tego typu wydarzenia to okazja do zdobywania wiedzy czy zaistnienia na scenie jako debiutujący naukowiec. Koniecznie zapamiętajcie datę swojego pierwszego wystąpienia – z pewnością za kilkanaście lat będziecie ją miło wspominać jako doktorzy nauk medycznych, a może już i profesorzy!

To między innymi z myślą o studentach zaangażowanych w pracę naukową powstała idea sesji „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”, która odbędzie się podczas tegorocznej edycji CEDE w Poznaniu (14 – 16 września). Jeżeli wygłaszałeś pracę podczas jednej z licznych konferencji naukowych, które odbyły się w trakcie bieżącego roku akademickiego, nie wahaj się zgłosić jej także na naukową sesję podczas CEDE – będącą podsumowaniem osiągnięć studentów. Jest to wyjątkowa okazja wystąpienia na prestiżowej scenie, przed komisją w skład której wejdą wybitne autorytety w dziedzinie stomatologii. To szansa na zdobycie kolejnych doświadczeń na scenie. Uczestnikom „Naukowego zawrotu głowy” przysługuje darmowe uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej, podczas którego wystąpią najlepsi wykładowcy z całego świata. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna także nagroda rzeczowa. Ponadto laureaci będą mieli zapewnione uczestnictwo również w Kongresie, który obędzie się w roku 2018. Organizatorzy CEDE są naprawdę hojni!

A zatem do dzieła! Klikamy https://panel.cede.pl/visitor/register i rejestrujemy się na panelu CEDE 2017. W następnej kolejności zgłaszamy swoją pracę naukową zgodnie z wymogami regulaminu studenckiej sesji „Naukowy zawrót głowy – nowości w nauce”dostępnego na naszej stronie internetowej (https://www.cede.pl/2017/program-naukowy/naukowy-zawrot-glowy/studenci/). Deadline mija 30 czerwca 2017 r. Liczymy na Waszą mobilizację i do zobaczenia we wrześniu w Poznaniu!

Ola Grabiec, koordynatorka studenckiej części sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”

Czytaj także: 

Naukowy Zawrót Głowy – last call dla doktorów stomatologii

Autorzy najciekawszych habilitacji podzielą się wiedzą za darmo

ZAREJESTRUJ SIĘ
2 komentarze

  1. Pingback: Naukowy Zawrót Głowy - świetne nagrody Marrodent i Kwintesencji

  2. Pingback: Zobacz jak oszczędzić, a nawet zyskać na CEDE 2017

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top