Gwiazdy CEDE 2018

Zestaw Bioclear FULL Posterior Matrix Kit (PROFIDENT)

Zestaw Bioclear FULL Posterior Matrix Kit (PROFIDENT)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa: Zestaw Bioclear FULL Posterior Matrix Kit

Producent: Bioclear Matrix Systems
Kraj: Stany Zjednoczone

Kategoria: Materiały stomatologiczne

Opis produktu:
Zestaw Bioclear Full Posterior Matrix pozwala na uzyskanie szczelnej i przewidywalnej rekonstrukcji zębów, z naturalnie odbudowanymi punktami stycznymi w prosty i łatwy sposób. Kliny Diamond Wedges użyte w połączeniu z pierścieniem Twin Ring zapewniają doskonały docisk matrycy oraz pełne uszczelnienie. Szeroki asortyment matryc pozwala dobrać odpowiedni i efektywny kształt do różnych przypadków klinicznych.
System BioClear składa się z pierścieni Twin Ring, formówek Posterior Matrix oraz elastycznych klinów Diamond Wedge. Pierścienie wykonane ze Stopu NiTi, plastiku i włókna szklanego powracają do swojego oryginalnego kształtu, zachowując początkową elastyczność oraz maksymalną siłę docisku. Dostępne w trzech rozmiarach Matryce wykonane z poliestrowej folii Mylar są giętkie i przezroczyste. Wykonane z tworzywa sztucznego Kliny DiamondWedge dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji (wycięcie w kształcie rombu), kliny nie obciążają tkanek destrukcyjnymi siłami podczas zakładania.

Uzasadnienie:
System Bioclear to nowatorski sposób na rekonstrukcję koron, który zapewnia łatwą i przewidywalną pracę. Innowacyjny design pierścienia TwinRing sprawia, że można go używać wielokrotnie bez pogorszenia jego właściwości. W porównaniu do tradycyjnych formówek system ten jest wygodniejszy dla lekarza i bardziej komfortowy dla pacjenta.

Wystawca/zgłaszający:
PROFIDENT Sprzęt i Materiały Dentystyczne Jadwiga Zbożeń
ul. Daleka 24
25-319 Kielce, Polska

Zestaw Bioclear FULL Posterior Matrix Kit (PROFIDENT)

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top