Gwiazdy CEDE 2018

Unit stomatologiczny EXIMA NEO (Makromed)

Unit stomatologiczny EXIMA NEO (Makromed)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa po polsku: Unit stomatologiczny EXIMA NEO

Pełna nazwa po angielsku: EXIMA NEO dental unit

Producent: Makromed
Kraj: Polska

Kategoria: Sprzęt stomatologiczny

Opis produktu:
Nowoczesny i lekki wygląd model NEO zawdzięcza odpowiednio wyważonej proporcji łuków i kątów ostrych. Kontrasty widać również w kolorystyce. Grafitowe tło klawiatury z kolorowymi oznaczeniami przycisków estetycznie kontrastuje z bielą panela. Indywidualny charakter unitu można podkreślić dzięki szerokiej gamie kolorów tapicerki.
Panel lekarza posiada 5 odciągów o dużym zasięgu pracy, ergonomicznie zaprojektowaną rączkę z przyciskiem hamulca pneumatycznego oraz dużą aluminiową tacę. Instrumenty spoczywają na wygodnej w czyszczeniu i sterylizacji podkładce silikonowej.
Klawiatury na panelu lekarza i paneliku asysty to pod względem ergonomii zupełnie nowa jakość. Grupy przycisków, oznaczone kolorowymi symbolami, dodatkowo podkreślono kształtem przetłoczeń. Panel asysty zawiera 4 uchwyty. Blok spluwaczki z obrotową sekcją miski rozbudowano o pojemnik na chusteczki higieniczne. Jak wszystkie modele z oferty, NEO wyposażamy w lampy włoskiej firmy G.COMM i osprzęt japońskiego koncernu NSK.

Uzasadnienie:
Model NEO to ponad 20 lat rozwijania przez firmę Makromed myśli technicznej w zakresie produkcji unitów pneumatycznych i wyprodukowanie 5000 niezawodnych stanowisk pracy, połączone z talentem projektantów form przemysłowych. Jest kontynuacją lubianej i sprawdzonej technologii pneumatycznej. Jego dizajn otworzył kolejny rozdział w historii rozwoju naszych produktów.

Wystawca/zgłaszający:
MAKROMED Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Czechosłowacka 1
92-216 Łódź, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top