W Poznaniu

Prywatny przewodnik po Poznaniu zupełnie za darmo

Tak, to możliwe! Wystarczy pobrać na telefon jeden z bezpłatnych audioprzewodników i już można zwiedzać miasto we własnym tempie i w dowolnej kolejności. – W każdej chwili można przerwać zwiedzanie, odpocząć delektując się rogalem świętomarcińskim, usiąść w kawiarni, skosztować specjałów poznańskich restauracji. I ponownie wrócić na trasę zwiedzania – zachwalają taką formę poznawania miasta autorzy.

Zwiedzanie z audioprzewodnikiem jest bardzo proste. Ze strony www.poznan.pl pobieramy pliki, przenosimy je do smartfona, odtwarzacza mp3 lub innego urządzenia odtwarzającego dźwięk i rozpoczynamy zwiedzanie pełne niezapomnianych wrażeń.

Aktualnie do wyboru są cztery wycieczki po mieście: „Najstarszy Poznań” – obejmuje najstarsze tereny obecnego Poznania, poczynając od Ostrowa Tumskiego z katedrą, a kończąc na Śródce i Komandorii, „Stare Miasto” – obejmuje obszar Starego Rynku i jego okolic, „Poznań XIX-wieczny” – prezentuje zabytki i elementy miasta, które powstały w okresie zaboru pruskiego czyli od XIX w. do czasu I wojny światowej oraz „Szlakiem modernizmu”, który prezentuje najwybitniejsze elementy architektury powojennego modernizmu w mieście.

POBIERZ AUDIOPRZEWODNIK PO POZNANIU

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top