Naukowy Zawrót Głowy

Prof. Tomasz Konopka: nauka praktykom i biznesowi

Tomasz Konopka, Kongres Unii Stomatologii Polskiej, CEDE 2017

Organizatorzy Kongresu Unii Stomatologii Polskiej nie mają wątpliwości, że pośród zgłoszonych prac na sesję „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce” znajdą się również takie, którymi zainteresują się firmy z sektora stomatologicznego.

– Celem sesji jest przybliżenie aktualnych osiągnięć polskiej nauki nie tylko i wyłącznie praktykom, ale także przemysłowi. Mamy nadzieję, że część prac warto będzie przełożyć na projekty produkcyjne. Nie zapominajmy, że CEDE to wydarzenie międzynarodowe, więc prezentowane prace mają szanse być docenione również zagranicą. Kongres FDI, który pokazał światu jak świetnie rozwija się polska stomatologia, to nie tylko jednorazowy sukces, to zobowiązanie do dalszej pracy. Gorąco zachęcam do zgłaszania prac i przede wszystkim uczestnictwa w sesji. To nic nie kosztuje, a korzyści mogą być bezcenne – podkreśla prof. Tomasz Konopka, współautor koncepcji sesji, członek Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej.

Jak zgłaszać prace na sesję „Naukowy zawrót głowy”? Zasady szczegółowo określa regulamin dostępny na stronie www.cede.pl, warto dokładnie się z nimi zapoznać. Inne terminy obowiązują studentów, inne doktorantów.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Komentarze

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top