Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (PTS) ma nowego Prezydenta. Od 8 grudnia jest nim prof. dr hab. n. med. Marzena Dominiak, która zastąpiła na tym stanowisku prof. Bartłomieja W. Lostera.
Informację o wyborze prof. Marzeny Dominiak podał oficjalny fanpage Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Wybory nowych władz PTS odbyły się w Krakowie.
Szczegóły wkrótce.
Prof. Marzena Dominiak jest znakomitym i cenionym chirurgiem oraz implantologiem. Od wielu lat jest szefową Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Od 2016 r. jest także Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który odbywa się przy Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE.
Przypomnijmy, że w 2017 r. Marzena Dominiak została wybrana do grona członków Komitetu Edukacyjnego Światowej Federacji Dentystycznej FDI oraz dołączyła do elitarnego grona członków organizacji The International College of Dentists.
Czytaj także:
Prof. Marzena Dominiak członkiem Komitetu Edukacyjnego FDI!
Prof. Marzena Dominiak członkinią The International College of Dentists
ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES