Gwiazdy CEDE 2018

Opalescence® PF – system do profesjonalnego wybielania zębów (Ultradent)

Opalescence® PF – system do profesjonalnego wybielania zębów (Ultradent)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa: Opalescence® PF – system do profesjonalnego wybielania zębów

Producent: Ultradent
Kraj: Stany Zjednoczone

Kategoria: Materiały stomatologiczne

Opis produktu:
System Opalescence to linia produktów stworzona do profesjonalnego wybielania zębów. Żele Opalescence są z powodzeniem stosowane na świecie od ponad 20lat. Opalescence® PF 10 % i 16% wyróżnia się kleistą i lepką konsystencją dzięki, której żel nie spływa na dziąsła. Wysoka zawartość wody 20% oraz opatentowana formuła PF – połączenie azotanu potasu i fluoru dodatkowo niwelują mogącą powstać nadwrażliwość. Żel dostępny jest w trzech różnych smakach: mięta, melon i natural. System Opalescence posiada w swojej ofercie również produkty do wybielania w gabinecie takie jak Opalescence BOOST i Opalescence Endo.
Wybielanie systemem Opalescence jest skuteczne, bezpieczne i dające trwały efekt.

Uzasadnienie:
System Opalescence do nakładkowego profesjonalnego wybielania zębów jest jednym z najbardziej niezawodnych żeli wybielających dostępnych na rynku. Bezpieczeństwo wybielania zębów systemem Opalescence zostało potwierdzone przez wieloletnie badania kliniczne prowadzone na akademiach medycznych i uniwersytetach w Polsce i na całym świecie.

Wystawca/Zgłaszający:
Ultradent Products, Inc.
Zaściankowa 90/1A
02-989 Warszawa, Polska

 

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top