Wystawa

Nowy numer CEDEnews

Wkrótce do rąk kilkunastu tysięcy lekarzy dentystów trafi kolejne wydanie magazynu CEDEnews. Egzemplarz z powodzeniem można traktować jako „CEDE w pigułce”.

Motywem przewodnim wydania jest talia kart, a głównym bohaterem ta najwyższa. Hasło „Wiedza – as w rękawie” ma zwrócić uwagę na najważniejszą z wartości płynących z uczestnictwa w tegorocznej edycji wydarzenia. – Odkładamy do lamusa sformułowanie „jechać na targi”. Do Poznania, czy to na wystawę, czy na 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej, przyjedź przede wszystkim po wiedzę – zachęca tytuł na pierwszej stronie magazynu.

Druga kolumna tradycyjnie poświęcona jest edukacyjnej części CEDE. To tu znalazły miejsce zaproszenia na 2. Kongres Unii Stomatologii Polskiej od szefów towarzystw i organizacji naukowych zaangażowanych w przygotowanie programu. Do udziału w Kongresie zachęcają: prof. Marzena Dominiak (PTS), prof. Ingrid Różyło-Kalinowska (PLTR), dr hab. Anna Jurczak (PTSD), dr Jerzy Zbożeń (PTE), dr Mariusz Duda (PSI) oraz dr Maciej Michalak (BAD).

Poniżej komentarzy znajduje się opis wybranych sesji oraz wykładów.

Trzecia kolumna przenosi czytelników w świat wystawy. Redakcja przypomina, że od zbliżającej edycji płatne szkolenia firmowe zostają zastąpione bezpłatnymi prezentacjami w ramach tzw. forów edukacyjnych, które będą zbudowane w pawilonach, tuz obok stoisk wystawców.

Czytaj także: Będzie się działo na stoiskach wystawców

– Podział tematyczny oraz staranny dobór prezentacji z pewnością przypadną do gustu nie tylko tym, którzy do Poznania przyjadą wyłącznie na wystawę – przekonuje CEDEnews.

Na tej kolumnie nie zabrakło informacji o integracyjnej części CEDE. Czytelnicy dowiedzą się jak wziąć udział w Dentystycznym Turnieju Bilardowym czy warsztatach latino prowadzonych przez Samuela Rodrigueza w ramach imprezy „brejkDENS”. Z dolnej cześci strony na czytelników z uśmiechem spogląda znakomity pianista Waldemar Malicki zdając się zapraszać wszystkich na swój koncert „Co tu jest grane?”.

Ostatnia kolumna w pełni poświęcona jest plebiscytowi „Gwiazdy CEDE”. Na łamach znalazły się m.in: przypomnienie idei, zasady głosowania oraz pełna lista produktów zgłoszonych do konkursu.

Numer już idzie pocztą.

Miłej lektury!

Chcesz przeczytać online? Kliknij miniaturę poniżej!

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top