W Poznaniu

Krystyna Prońko zaśpiewa w piątkowy wieczór CEDE

Krystyna Prońko zaśpiewa w piątkowy wieczór CEDE

15 września 2017 r. o godz. 20:00 (piątkowy wieczór CEDE 2017) w legendarnym poznańskim klubie Blue Note w CK Zamek rozpocznie się koncert Krystyny Prońko. Na wydarzenie zaprasza PortalDentystyczny.pl.

Krystyna Prońko zaśpiewa w piątkowy wieczór CEDEBilety dostępne wyłącznie na stronie www.PortalDentystyczny.pl w przedsprzedaży w cenie 75 zł – tylko do dnia 15 sierpnia. Druga pula biletów w cenie 95 zł.

Krystyna Prońko ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej piosenki, jest także kompozytorką i pedagogiem. Zaśpiewa swoje największe przeboje z akompaniamentem Przemysława Raminiaka.

Jazzujący, kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych takich jak – „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „Girl From Ipanema”, „I Got Rythm” i  „Autumn Leaves” znajdą się również polskie piosenki jazzowe m.in.: walczyk z filmu „Halo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”, a także jazzowa wersja piosenki „Małe tęsknoty”. Repertuar tego koncertu uzupełniają takie hity jak „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Niech moje serce kołysze ciebie do snu” oraz nowe premierowe piosenki.

Czytaj także: Anita Lipnicka zaśpiewa podczas CEDE 2017

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top