Wystawa

GWIAZDA CEDE: skaner Emerald Planmeca

Gwiazda CEDE dla skanera Emerald (fot. Piotr Pasieczny)

GWIAZDY CEDE to jedyny konkurs w branży, w którym laureatów wskazują internauci. W kategorii SPRZĘT walka toczyła się do samego końca. Ostatecznie, najwięcej wirtualnych głosów zdobył skaner wewnątrzustny Emerald Planmeca, który do rywalizacji zgłosiła firma Kol-Dental.

Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało sukcesu skanera Emerald. Pełna mobilizacja Zgłaszających w ostatnich dniach konkursu, przełożyła się na znakomity wynik. Produkt dogonił, a następnie przegonił pozostałych uczestników konkursu w tej kategorii, odnosząc zwycięstwo. Ogromne brawa należą się wszystkim, którzy oddali swój głos na ten innowacyjny produkt. Promocja, szczególnie w mediach społecznościowych, także przyniosła oczekiwany rezultat. Do samego końca kciuki za Emeralda trzymała Anna Zegarek – Product Manager, która z racji swojej funkcji, najlepiej zna zalety tego produktu.

Czym jest Emerald?

Jak przekonują zgłaszający, to skaner na miarę XXI wieku stomatologii.

– Pozwala skanować, tworzyć dokładne modele, projektować odbudowy, składać modele z tomografią cyfrową, planować szablony chirurgiczne oraz wkładki ortodontyczne. Dzięki konstrukcji zawierającej technologię laserową, skanowanie w kolorze daje najdokładniejszy obraz cyfrowy dostępny na rynku i wyznacza granice preparacji – zachwalają sprzęt.

Co więcej? Skanowanie Emerald jest bardzo szybkie i łatwe, co czyni go wygodnym dla pacjenta i lekarza. Dokładność odwzorowania spełnia najbardziej wymagające potrzeby związane z obrazowaniem dzięki w pełni zintegrowanemu skanowaniu w kolorze. Lekka konstrukcja i przyjazna dla użytkownika forma skanera zapewniają optymalną ergonomię. Dzięki aktywnej funkcji zapobiegającej zaparowaniu lusterka skanera, widoczność jest zawsze idealna. Niewielki rozmiar i jednolita konstrukcja skanera gwarantują komfort dla pacjenta.

– Planmeca Emerald sprawia, że codzienna praca jest sprawna i wydajna dzięki szybkim i dokładnym cyfrowym wyciskom. To łatwe i skuteczne rozwiązanie typu plug-and-play. Skaner jest kompatybilny z pakietem oprogramowania Planmeca Romexis® i Planmeca PlanCAD® Easy. Nienaganna kontrola zakażeń jest gwarantowana dzięki sterylizowanym w autoklawie końcówką i jednolitą konstrukcją skanera. Integracja z unitem stomatologicznym umożliwia obsługę za pomocą sterownika nożnego, bez użycia rąk – wyliczają zalety przedstawiciele Kol-Dental.

Statuetkę Gwiazda CEDE odebrała podczas uroczystej Gali Laura Latuszek. Poniżej na zdjęciu również ze wspomnianą Anną Zegarek.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top