Gwiazdy CEDE

Estelite Asteria – kompozyt – przełom w odbudowie estetycznej (Marrodent)

Estelite Asteria – kompozyt – przełom w odbudowie estetycznej (Marrodent)

KATEGORIA: MATERIAŁY STOMATOLOGICZNE

Opis produktu

Materiał Estelite Asteria został opracowany po to, aby w 2 etapach nakładania warstw móc uzyskać doskonałe wyniki estetyczne.
Dzięki doskonałym właściwościom integracji optycznej mas Body można wykonać węższe zukośnienie krawędzi zgodnie z najnowszymi trendami technicznymi.

Kolory mas Body A1-A4 przeznaczone są do większości zębów własnych. Masa Body dostępna jest także w innych kolorach; masa BL przeznaczona jest do zębów wybielanych o wysokiej wartości koloru, a masa B3B przeznaczona jest do zębów żółtych.

Kolory szkliwa będące imitacją szkliwa naturalnego posiadają podobny stopień przezierności. Masa Ne stosowana jest pierwotnie w obszarze przednim, OcE w odcinku zębów bocznych. Trzy dodatkowe kolory szkliwa ( kolory zastępcze do Ne) mogą być stosowane w następujący obszarach: masa TE przeznaczona jest do mocno przeziernych zębów przednich, WE do białego szkliwa, a YE dla przebarwionego szkliwa w kolorze pomarańczowym.

Uzasadnienie

Estelite Asteria posiada różne właściwości optyczne pozwalające na wykonanie estetycznych wypełnień. Każdy nieorganiczny wypełniacz w materiale Estelite Asteria ma okrągły kształt. Te kuliste suprananowypełniacze pozwalają na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni z doskonałym połyskiem, który łatwo można uzyskać poprzez polerowanie i zachować przez długi czas.

Estetyczna przebudowa zęba 21 w celu poprawy kształtu, koloru i wyglądu uśmiechu Pacjentki – wykonał dr Paweł Szuba-Paszkiewicz, Centrum Estetique

Producent: Tokuyama Dental

Kraj: Japonia

Waga i wymiary produktu: Estelite Asteria Essential Kit 7 Strzykawek 4 g Estelite Strzykawka uzupełnienie ( Syringe Refill) 1 Strzykawka 4 g

Wystawca:
Marrodent Sp. z o.o.
KRASIŃSKIEGO 31
43-300 BIELSKO-BIAŁA, Polska

Estelite Asteria – kompozyt – przełom w odbudowie estetycznej (Marrodent)

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top