Gwiazdy CEDE 2018

BlanX Pro (Berren)

BlanX Pro / BlanX Pro (Berren)

Dane zgłoszonego produktu:

Pełna nazwa: BlanX Pro

Producent: Coswell S.P.A.
Kraj: Włochy

Kategoria: Profilaktyka stomatologiczna

Opis produktu:
BlanX Pro to pierwsze pasty multisensoryczne, które aktywują zmysły. Najnowsza linia BlanX wzbogacona jest o enzymy pozyskane z owoców ananasa i papai, dzięki którym intensyfikuje działanie wybielające, przywracając naturalną biel zębów.
1. Glossy Pink – pasta wybielająco-ochronna o unikalnym kwiatowym aromacie z hipnotyzującą nutą smakową. Wzbogacona o opalizujące micro cząsteczki Pro-Shine, które powlekają zęby lśniącym brokatem, dzięki czemu uzyskujemy efekt opalizującego i błyszczącego szkliwa.
2. Deep Blue – pasta wybielająco-ochronna o żywym szafirowym kolorze wzbogacona rozjaśniaczami optycznymi, które intensyfikują biel zębów już od pierwszego użycia. Wyrazisty miętowy aromat oraz cynk PCA odświeżają oddech. Pasta jest rekomendowana także przy halitosis.
3. Pure White – pasta wybielająco-ochronna. Ponadczasowa klasyka BlanX w najnowszej generacji, wzbogacona o enzymy przyspieszające wybielanie zębów o łagodnym miętowym aromacie.

Uzasadnienie:
BlanX Pro to ikona bieli. Profesjonalna biel z mocą enzymów. Te wybielająco-ochronne pasty do zębów pozwalają poczuć prawdziwą biel wszystkimi zmysłami, ponieważ BlanX Pro to pasty kreujące prawdziwe doświadczenie multisensoryczne podczas mycia zębów. Tym samym misja urzeczywistnienia skutecznej profilaktyki jamy ustnej i jednoczesnej estetyki szkliwa została zintegrowana.

Wystawca/zgłaszający:
A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.
Ogrodowa 22
05-816 Michałowice-Reguły, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top