Wystawa

„Zaplanuj CEDE” w skrzynce pocztowej

„Zaplanuj CEDE” w skrzynce pocztowej

Do skrzynek kilkunastu tysięcy lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych trafił lub trafi za chwilę praktyczny informator „Zaplanuj CEDE”.

„Zaplanuj CEDE” to najlepsze rozwiązanie, dla tych, którzy chcą dobrze przygotować się do 27. edycji CEDE i wolą to zrobić z daleka od komputera (internet potrafi rozpraszać), trzymając w dłoni drukowany informator. Tych, którzy jednak wolą wersję online odsyłamy na www.cede.pl oraz do bezpłatnej aplikacji mobilnej, ale wierzymy, że „Zaplanuj” im również się przyda.

Czytaj także: Taki list chce otrzymać każdy lekarz dentysta

„Zaplanuj CEDE” to ponad 20 stron praktycznych informacji o CEDE oraz jego najważniejszych elementach. W informatorze znajdziemy pełną listę wystawców (na dzień druku) oraz lokalizację ich stoisk. Zaplanuj to kompendium wiedzy o wykładach i warsztatach 2. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Wystarczy długopis lub flamaster i szybko odznaczymy, te które interesują nas najbardziej. W publikacji nie mogło zabraknąć m.in.: listy bezpłatnych pozycji edukacyjnych (fora edukacyjne, sympozja satelitarne), informacji o wydarzeniach towarzyszących czy listy produktów biorących udział w plebiscycie Gwiazdy CEDE. Na jego łamach podpowiadamy również jak szybko wyszukać aktywności na stoiskach wystawców.

Zapraszamy do skrzynek pocztowych oraz lektury! „Zaplanuj CEDE” warto wziąć ze sobą do Poznania.

 

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top