Wystawco, pamiętaj!
Wystawa

Wystawco, pamiętaj!

Oto kilka praktycznych porad dla wystawców 28. Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE 2019, która odbędzie się 19-21 września 2019 roku w Poznaniu. 

WALCZ O STATUETKĘ

W marcu ruszył system przyjmowania zgłoszeń produktów, które wezmą udział w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE” (Kategorie: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka, Edukacja/IT). Głosowanie potrwa od czerwca do września.

PRZYSIĄDŹ SIĘ – POSŁUCHAJ

Już dziś warto zarezerwować czas na prezentację w forach edukacyjnych: Stomatologia 3.0 i Dental Club, które tak jak w 2018 r. staną pośród stoisk w pawilonach. W pierwszej edycji projektu wzięło udział ponad 1000 osób.

DAJ SIĘ ZNALEŹĆ

Wzorem ubiegłego roku, wystawcy będą mogli zupełnie bezpłatnie dodać swoje projekty zaplanowane na stoiska (prezentacje, warsztaty, konkursy) do wyszukiwarki aktywności, która będzie udostępniona zwiedzającym na www.cede.pl.

PROMUJ SIĘ Z NAMI

Zarejestrowani wystawcy mogą zupełnie bezpłatnie promować się na portalu cedenews.pl. Internetowa wersja projektu „Wystawco, co u Ciebie dobrego” trwa bezterminowo.

 

 

logotyp cede  to

 28 lat tradycji, doświadczeń i wspólnego zaufania. Zadowolenie wystawców nieustannie jest dla nas priorytetem.

√ to kawał historii polskiej stomatologii, zwierciadło branży, wydarzenie nie tylko prezentujące jej rozwój, ale często ten rozwój determinujące.

√ ciągle nowoczesne pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich, gwarantujące komfortową prezentację firmowego portfolio.

√ unikalne podejście do organizacji wystaw. Nie mamy wątpliwości, że wystawa CEDE może być miejscem skutecznie integrującym świat biznesu i nauki.

√ poszukiwanie świadomego własnych potrzeb uczestnika. Motywujemy dentystów, higienistki, asystentki, techników i studentów nie tylko do rozwoju, ale także do świadomych i odpowiedzialnych wyborów biznesowych oraz edukacyjnych.

√ bezkonkurencyjna oferta naukowa w postaci Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. O poziomie i jakości wydarzenia świadczy zarówno program poprzednich edycji, lista towarzystw, organizacji jak i  praktyków zaangażowanych w prace nad programem naukowym.

√ unikalna formuła przekazywania wiedzy o produktach. Fora edukacyjne zlokalizowane w trzech pawilonach, tuż obok stoisk wystawców, to kwintesencja integracji biznesu z nauką. Promujemy także szkolenia na stoiskach.

√ pełna gama dodatkowych możliwości promocji produktów: reklama wielkoformatowa, reklama w drukach, plebiscyt Gwiazdy CEDE, portal CEDEnews

√ otwartość na nowe pomysły. Nie zwlekaj zrealizuj swój projekt właśnie z nami!

Zamów stoisko      Skontaktuj się

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE Wystawco, pamiętaj!
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top