PureFill2 na stoisku Multidental-Med
Wystawa

Wystawa: cztery etapy świadomego uczestnictwa

Jak w najlepszy sposób wykorzystać czas spędzony na wystawie stomatologicznej? Podpowiadamy cztery proste sposoby.

Naucz się

Podobno nie jest sztuką nauczyć się nowego, sztuką jest oduczyć się starego. Czy można leczyć zęby tak samo jak 10 czy 20 lat temu? Pewnie można, ale po co? Nowoczesne technologie wykorzystywane w stomatologii, w wielu przypadkach znajdują liczne świadectwa skuteczności w badaniach klinicznych, są bezpieczne dla pacjentów i  zwiększają komfort pracy lekarza. Aby to wiedzieć należy regularnie aktualizować wiedzę.

Dotknij

Z wykładu na wystawę, z  wystawy na wykład – brzmi jak całkiem prosty plan, wpisujący się w świadome uczestnictwo w projekcie jakim jest CEDE. Podobno 17 proc. Polaków kupuje produkty za pomocą smartfona przynajmniej raz w tygodniu, 13 proc. korzysta z urządzeń wspomaganych sztuczną inteligencją, a 43 proc. rozważyłoby odbiór paczki dostarczonej przez drona. Nic jednak nie zastąpi autorskiego testu na stoisku producenta lub dystrybutora.

Porównaj

Mówi się, że wystawa to pewna forma dialogu. To dzięki ekspertom na stoiskach oraz sugestiom uznanych praktyków dowiadujemy się na co zwracać uwagę podczas wyboru potrzebnych do codziennej pracy produktów. Warto słuchać, pytać, porównywać. Warto wracać na stoisko po raz kolejny, aby upewnić się co do wyboru. Możliwość porównania stanowi o przewadze wystawy nad zakupami przez internet. A dzięki kumulacji wielu produktów w jednym miejscu – jest taniej.

Kup

Trzy poprzednie punkty miały sprawić, abyś Drogi Czytelniku choć przez chwilę pochylił się nad procesem zakupowym, który Cię czeka. Z Poznania możesz wyjechać uboższy o niezłą sumkę ale z ogromnym uśmiechem na twarzy, zwiastującym nową energię do zawodowych wyzwań. Zakupy, z konieczności, traktowane jako inwestycje, i te z czystej próżności, któż ich nie lubi? Kupujcie świadomie!

 

Czytaj także: 

CEDE to dobra inwestycja

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE Wystawa: cztery etapy świadomego uczestnictwa
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

To Top