Gwiazdy CEDE

Wykałaczko-nitki Polydent – op. 50 szt. (POL-INTECH)

Wykałaczko-nitki Polydent – op. 50 szt. (POL-INTECH)

KATEGORIA: PROFILAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

W prostocie siła, bo często najprostsze rozwiązania okazują się mieć duży wpływ na ich skuteczność i popularność. Skomplikowane urządzenia i produkty do profilaktyki potrafią zniechęcić do ich cyklicznego używania.

Wykałaczko-nitka, którą chcemy zaprezentować uzupełnia gamę naszej oferty profesjonalnego wyposażenia. Można ich używać zawsze i wszędzie, choćby w domu, przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, w restauracji i wielu innych miejscach i w stosownym czasie.

Nasza wykałaczko-nitka jest bardzo wygodnym sposobem czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Wygodny i ergonomiczny uchwyt pomaga skierować krótki odcinek nici w wybrane przez nas miejsce i kontrolować czyszczenie przestrzeni międzyzębowej jednocześnie nie dopuszczając do urazu dziąsła. Dodatkowa wykałaczka usuwa większe resztki z przestrzeni międzyzębowych.

Produkt ma smak mięty z fluorem dzięki czemu chroni dodatkowo zęby przed próchnicą. Praktyczne pudełko zbiorcze zawiera 4 x opakowanie 50 szt.

Uzasadnienie

Wykałaczko-nitki są produktem tak znanym i skutecznym, że warto docenić jego walory przez zagłosowanie na niego w konkursie mimo , że na pozór jest tak prosty i oczywisty jak np. zapałki.
Te też nigdy nie doczekały się nagrody 🙂
Mamy nadzieję, że pośród wielu zaawansowanych, profesjonalnych produktów skromna wykałaczko-nitka znajdzie swoje miejsce jako godna zauważenia i oddania głosu.

Producent: Polydent.pl Pol-Intech

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: 1 sztuka – 30 g, długość 7,8 cm

Wystawca:
Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe POL-INTECH Sp. z o.o.
ul. Łomżyńska 3
93-176 Łódź, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top