Gwiazdy CEDE

Warsztaty RTG w gabinecie stomatologicznym. Kompendium wiedzy (KaVo Polska)

Warsztaty RTG w gabinecie stomatologicznym. Kompendium wiedzy (KaVo Polska)

KATEGORIA: IT I EDUKACJA STOMATOLOGICZNA

Opis produktu

Wyjątkowy kurs, który przedstawia pełne spektrum możliwości diagnostycznych, jakie daje obrazowanie RTG oraz uczy, jak efektywnie wykorzystywać te dane w codziennej pracy. Kurs prowadzony jest przez doświadczonego praktyka, lek, dent. Mateusza Szkliniarza, będącego ekspertem w dziedzinie aplikacji radiologicznych w stomatologii.

Kurs ma charakter praktyczny – uczestnicy pracują na komputerach wyposażonych w oprogramowanie przeznaczone do analizy badań RTG 2D oraz CBCT. Zajęcia odbywają się w małych grupach, liczących maksymalnie 12 osób.

Warsztat przeznaczony dla stomatologów na wszystkich poziomach zaawansowania – od osób, które stawiają pierwsze kroki na polu diagnostyki RTG, po doświadczonych użytkowników systemów obrazowania, pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

Uzasadnienie

Zdjęcia RTG to nieocenione wsparcie stomatologa w codziennej pracy. Prawidłowo wykonane i przeanalizowane obrazy 2D i 3D pozwalają szybko i pewnie zdiagnozować problem i stworzyć bezpieczny plan leczenia. Kurs oferuje unikalne połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami, dzięki czemu uczestnik zyskuje pewność i biegłość niezbędną do codziennego korzystania z diagnostyki obrazowej.

Producent: KaVo Polska

Kraj: Polska

Waga i wymiary produktu: nd.

Wystawca:
KaVo Polska Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska

Organizator konkursu Gwiazdy CEDE nie ponosi odpowiedzialności za treść opisów produktów oraz wybór kategorii dla produktu dokonaną przez Zgłaszającego/Wystawcę. Autorem praw autorskich do multimediów są Zgłaszający.
Zagłosuj
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top