Wystawa

Verdent na IDS: polskie wiertła z Kolonii w cały świat

Izabela Płacheta (z prawej) z firmy Verdent na stoisku w Kolonii (fot. własne)

– Bardzo pozytywnie oceniamy pierwsze dni IDS. Wystawa to okazja do pozyskania nowych partnerów w sprzedaży naszych wierteł oraz instrumentów stomatologicznych – mówi w rozmowie z cedenews.pl Izabela Płacheta z firmy Verdent.

Izabela Płacheta mówi, że stoisko Verdent (F028/G029, pawilon 2.2) odwiedzają zarówno klienci indywidualni, jak i przedstawiciele firm z całego świata.

– Targi w Kolonii to intensywny czas poszukiwania nowych partnerów sprzedaży. Formuła wydarzenia pozwala nam na kontakty z firmami z Ameryki Południowej, Afryki czy Azji. To, że jesteśmy polskim producentem, a więc przedstawicielem bardzo odległego rynku, absolutnie nie jest w przeszkodą, wręcz przeciwnie – dodaje sales specialist w firmie Verdent.

VERDENT jest jedynym polskim producentem diamentowych wierteł stomatologicznych i protetycznych oraz wiodącym producentem diamentowych narzędzi dla profesjonalistów. Produkuje także wiertła z węglika spiekanego, finiry, wiertła do cięcia koron, narzędzia do endodoncji, wiertła chirurgiczne oraz tytanowe instrumenty stomatologiczne.

Firma od lat jest wystawcą CEDE. Już zapraszamy na stoisko Verdent w 2017 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top