Edukacja

Tomasz Maria Kercz o fotografii i filmie w stomatologii

Tomasz Maria Kercz o fotografii i filmie w stomatologii

Fotografia i film w stomatologii – moda, fanaberia czy wymierna korzyść dla lekarza i pacjenta? Z tak postawionym pytaniem podczas Kongresu Unii Stomatologii Polskiej (CEDE 2017, 14-16 września) zmierzy się dr n. med. Tomasz Maria Kercz.

Wykład zaplanowany na 15 września (piątek) w godz. 12.00-13.00 uświadomi, jak potężnym instrumentem w komunikacji i budowaniu zaufania pacjenta do lekarza może być fotografia i film.

– Wskaże, jak wykorzystać je przy omawianiu zabiegów z innymi pacjentami, w publikacjach i w archiwum przypadków bądź w prezentacji na stronach internetowych praktyki. Udział w szkoleniu da uczestnikom wiedzę teoretyczną, jak i co fotografować, jakich narzędzi w tym celu używać oraz jakich błędów się wystrzegać. Omówiony zostanie również temat wykorzystania fotografii i filmu w efektywnej komunikacji z laboratorium protetycznym oraz – w celu konsultacji – z lekarzami innych specjalności – zapowiada prelekcję dr Tomasz Maria Kercz.

Wszystkie podane informacje podczas wykładu poparte będą fotografiami i filmami przypadków leczonych przez prowadzącego i jego zespół. Żadne z prezentowanych zdjęć nie zostało poddane obróbce graficznej.

Dr n. med. Tomasz Maria Kercz – stomatolog z pasji, przedsiębiorca z potrzeby. Współwłaściciel klinik: VINCI CLINIC i Stomatologia TMK Spiritus movens, portali: www.DENTOnet.pl, www.DENTOwizja.pl, www.edentico.pl. Redaktor naczelny eDENTICO.

Kongres Unii Stomatologii Polskiej po raz pierwszy będzie towarzyszył Środkowoeuropejskiej Wystawie Produktów Stomatologicznych CEDE. Nad jego programem (3 dni, ponad 100 wykładów i warsztatów) pracowali wybitni naukowcy oraz praktycy. Przewodniczącą Rady Naukowej Kongresu jest prof. Marzena Dominiak. Uczestnicy mogą rejestrować się na 3 lub 1-dzień wydarzenia.

Czytaj także: Nowe TOP 10 Kongresu – oni na pewno wypełnią sale wykładowe

Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top